Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, 03 Mayıs Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor. 

Şarkıların Bizi Söyler’in sevilen ismi Hakan Altun’un yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle katılamadığı bu bölümde sevilen halk ozanı Neşet Ertaş’ın türküleri ve bozlakları söylenecek. Gönül Dağı, Tatlı Dillim, Ah Yalan Dünya, Kesik Çayır gibi Neşet Ertaş’ın en sevilen türküleri Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlanacak. 

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma

SAZI ELLLERİNE ALDILAR... 
“Şarkılar Bizi Söyler”in onuncu bölümünün konukları Rock Müziğin güçlü yorumcusu Haluk Levent, Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Ceylan Ertem ve Türk Halk Müziği’nin güçlü yorumcuları Ender Balkır ve İsmail Altunsaray’dı. Neşet Ertaş türkülerinin, bozlaklarının çalındığı özel gecede Neşet Baba’nın en sevilen türkülerini kendi yorumlarıyla seslendirdiler. 

SAZLAR SUSTU, KAHKAHALAR KONUŞTU
Halk ozanı Neşet Ertaş’ın türkülerinin seslendirildiği “Şarkılar Bizi Söyler”de eğlenceli anlar da yaşandı. Akustik bölümde bir araya gelen konuklar eğlenceli ve samimi sohbetleriyle herkesi kahkahaya boğdular. 

KAŞIKLAR VURDU, ZİLLER ÇALDI...
Klarnetin virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Neşet Ertaş oyun havalarının söylendiği özel gecede kendini müziğin ritmine kaptırdı, Sibel Can ile karşılıklı göbek attı.  Neşet Ertaş’ın duygulandıran türkülerinin yanı sıra hareketli oyun havaları da söylendi. İsmail Altunsaray kaşık çalarak oyun havası oynadı. İsmail Altunsaray’a Sibel Can’da eline taktığı zillerle eşlik etti. İkilinin bu eğlenceli dansı stüdyoyu ayağa kaldırdı. 

TELEFONUN KULÜBESİNİN BAŞINDAN HAKAN ALTUN’A SEVGİ DOLU SÖZLER...  
Kıymetli sunucularımızdan ünlü sanatçı Hakan Altun geçtiğimiz haftalarda yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle programımızın onuncu bölümünde aramızda değildi. Ancak, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici programımızın açılışında yakın dostları ve ekip arkadaşları Hakan Altun’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve Altun’un sağlık durumunun iyi olduğunu da sevenleriyle paylaştılar.
Programın ilerleyen dakikalarında da Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici, Haluk Levent, Ceylan Ertem, Ender Balkır ve İsmail Altunsaray da stüdyoya getirilen telefon kulübesinin başında yakın dostları Hakan Altun’a sevgi dolu özlem mesajlarını ilettiler. 

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” 03 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Yayın Tarihi    :03 Mayıs Pazartesi / 2021 
Yayın Saati    :20.00