Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Sibel Can, Hakan Altun ve usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geliyor.

ŞARKILAR YILDIZ TİLBE’Yİ SÖYLEYECEK...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde Türk Pop Müziği’nin sevilen sanatçısı Yıldız Tilbe’nin şarkıları söylenecek.


Vazgeçtim, Delikanlım, Haberin Olsun, Yürü Anca Gidersin gibi Yıldız Tilbe’nin en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlanacak.

PROGRAMA BU HAFTA; İREM DERİCİ, KUTSİ, DERYA ULUĞ VE MELEK MOSSO KONUK OLUYOR...

MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünün konukları Kutsi, Derya Uluğ, Melek Mosso ve İrem Derici olacak. Sevilen isimler Yıldız Tilbe’nin şarkılarını kendi yorumlarıyla seslendirecekler.

Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Kutsi, gecede seslendirdiği Yıldız Tilbe şarkılarıyla herkesi kendine hayran bırakacak. Ayrıca samimi sohbetiyle de geceye renk katacak. Gecenin bir diğer konuğu İrem Derici, renkli sohbetiyle stüdyoyu kahkahaya boğacak.

Yıldız Tilbe’nin unutulmaz şarkılarını yorumlayan İrem Derici, esprileri ve muhteşem sohbetiyle de herkesi gülmekten kırıp geçirecek.  Yıldız Tilbe’ye olan hayranlığını “Keşke Yıldız Tilbe’nin bir yeteneğine sahip olabilseydim, ona çok özeniyorum.” sözleriyle dile getiren Derici, Yıldız Tilbe ile yaşadığı bir anısı da yine programda anlatacak.

 Sohbetlerin ve kahkahaların havada uçuştuğu geceye damga vuran bir başka olay ise Melek Mosso, Derya Uluğ ve İrem Derici’nin dansı olacak. Klarnetin virtüözü Hüsnü Şenlendirici’nin çaldığı oyun havasında dans eden Melek Mosso, Derya Uluğ ve İrem Derici’nin bu anları herkese keyifli dakikalar yaşatacak. 

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarını şarkılarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümüyle 17 Mayıs Pazartesi akşamı Kanal D’de... 

Yayın Tarihi    :17 Mayıs Pazartesi/ 2021 
Yayın Saati    :20.00