CUMHURİYET DİVASI  MÜZEYYEN SENAR ŞARKILAR BİZİ SÖYLER’DE...

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geliyor. 

ŞARKILAR MÜZEYYEN SENAR’I SÖYLEDİ... 

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Müzeyyen Senar’ın şarkıları söylendi. Dalgalandım da Duruldum, Benzemez Kimse Sana, Sevmekten Kim Usanır, Ormancı, Vardar Ovası Müzeyyen Senar’ın en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

MÜZEYYEN SENAR ŞARKILARINA MUSTAFA KESER YORUMU... 

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Şarkılar Bizi Söyler’in Müzeyyen Senar şarkılarıyla nostalji rüzgarları esen gecesinin konuğu Mustafa Keser’di. Ünlü sanatçı, Cumhuriyet Divası Müzeyyen Senar’ın en sevilen şarkıları yorumladı.

ANILARLA MÜZEYYEN SENAR...

Usta sanatçı Mustafa Keser, Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde seslendirdiği Müzeyyen Senar’ın şarkılarıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Türk Sanat Müziği’nin yaşayan efsanesi Mustafa Keser, Müzeyyen Senar ile ilgili birçok anısına da anlattı. Stüdyoda zaman zaman da duygusal zaman zaman da eğlenceli anlar yaşandı.  Geceye damgasını vuran bir diğer olay ise Mustafa Keser’in, Müzeyyen Senar şarkılarını seslendirirken sergilediği dans performansı oldu. Usta sanatçı kendine has dans figürleriyle izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Kanal D’nin müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümüyle 24 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de... 

Yayın Tarihi    :24 Mayıs Pazartesi/ 2021 

Yayın Saati    :20.00