Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

ŞARKILAR ZEKİ MÜREN’İ SÖYLEDİ...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in beşinci bölümünde Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Zeki Müren’in şarkıları söylendi. Kahır Mektubu, Şimdi Uzaklardasın, İnleyen Nameler gibi Zeki Müren’in en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

CEM YILMAZ’DAN STAND UP TADINDA BİR SOHBET...

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Cem Yılmaz, renkli sohbetiyle stüdyoyu adeta kahkahaya boğdu. Zeki Müren’in unutulmaz şarkılarına sesiyle hayat veren komedyen, esprileri ve muhteşem sohbetiyle de herkesi gülmekten kırıp geçirdi. Tabii geceye damga vuran Cem Yılmaz imzası da hiç şüphesiz ünlü komedyenin yaptığı Sibel Can taklidiydi.

“ŞARKILAR BİZİ SÖYLER” SAHNESİNDE 2 SİBEL CAN...

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Cem Yılmaz, Sibel Can’ın mimikleriyle Sibel Can şarkıları söyledi. Ünlü komedyenin esprilerle süslediği Sibel Can taklidi, geceye renk kattı.

ZAFER ALGÖZ’DEN ZEKİ MÜREN TAKLİDİYLE, ZEKİ MÜREN ŞARKILARI...

Usta oyuncu Zafer Algöz de “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu oldu. Ünlü oyuncu Zeki Müren şarkılarını, sanat güneşinin gözlükleri ve aksesuarlarıyla söyleyerek Zeki Müren’e hayat verdi.

EŞSİZ TARZA “MUCİZE” DOKUNUŞ…

Zeki Müren’in kostümleri “Şarkılar Bizi Söyler”in stüdyosunda ışıldadı. Zeki Müren’in yirmi yıllık tasarımcısı olan ünlü modacı Muzaffer Çaha, sanat güneşinin unutulmaz sahne kostümlerinin hikayesini sunucularımızla paylaştı.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Kanal D’nin yeni müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” 26 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Yayın Tarihi       :25 Mart Perşembe/ 2021

Yayın Saati        :20.00