ARABESK MÜZİĞİN PRENSİ HAKAN ALTUN, ŞARKILAR BİZİ SÖYLER’DE...


Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler sezon finali bölümü ile ekrana geliyor. 

ŞARKILAR HAKAN ALTUN’U SÖYLEDİ...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren programın bu bölümünde, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Şarkılar Bizi Söyler’in sunuculuğuna ara vermek durumunda kalan Hakan Altun’un şarkıları söylendi. Teklif Ediyorum, Sen de Ağla, Ağlamak Yok Yüreğim, Vur, Gül Belalıdır, Gönül Yarası gibi Hakan Altun’un en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

TÜRK POP’UNUN SEVİLEN SESLERİNDEN HAKAN ALTUN ŞARKILARI...

Programın sezon finali bölümüne Türk Pop Müziği’nin iki güçlü yorumcusu Merve Özbey ve Koray Avcı konuk oldu. Ünlü şarkıcılar samimi ve içten sohbetlerinin yanı sıra kendi tarzlarıyla seslendirdikleri Hakan Altun şarkılarıyla da büyük beğeni topladılar. 

Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir? Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir?

BİR HAKAN ALTUN KEŞFİ...

Gecenin sürpriz konuklarından biri de Hakan Altun’un keşfettiği şarkıcı Özlem Şahin idi. Özlem Şahin en sevilen Hakan Altun şarkılarına kendi yorumunu katarak söyledi. 

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler sezon finali bölümüyle 31 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.. 

Yayın Tarihi    :31 Mayıs Pazartesi/ 2021 

Yayın Saati    :20.00