Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 07 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler ikinci bölümü ile ekrana geliyor.

EN GÜZEL ORHAN GENCEBAY ŞARKILARI

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in ikinci bölümünde müziğin zamansız şarkılarının babası Orhan Gencebay şarkıları söylenecek.

Batsın Bu Dünya, Hatasız Kul Olmaz, Bir Teselli Ver, Bana Kaderimin Bir Oyunu Mu Bu, Yarabbim, Ya Evde Yoksan, Dil Yarası gibi Orhan Gencebay’ın en güzel şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlanacak.

ORHAN GENCEBAY SÜRPRİZİ...

Orhan Gencebay’ın unutulmaz şarkılarıyla renklenen bölümde büyük bir de sürpriz yaşanacak. Şarkılar Bizi Söyler stüdyosuna gelen Orhan Gencebay’ı karşılarında gören Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici gözlerine inanamayacak. Orhan Gencebay - Sibel Can düeti ve ikilinin ilginç tanışma hikayeleri de yine geceye damgasını vuracak.

KAHKAHALAR HAVADA UÇUŞTU...

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Programın bir diğer konuğu da ünlü isim Şafak Sezer olacak. Yaptığı espriler ve şakalarla herkesi kahkahaya boğan Şafak Sezer, söylediği şarkıyla da herkesi şaşırtacak.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 07 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Yayın Tarihi       :07 Mart Pazar/ 2021

Yayın Saati        :20.00