Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, son günlerde darbe üzerine darbe yiyor. Bu kez gördüğü bir gazete manşetine inanamayan ünlü isim, Instagram'da isyan etti.

Seda Sayan, yıllardır Türkiye gündeminin en önemli isimlerinden biri olmayı başarıyor. Her daim kendini güncel tutmayı başarabilen ünlü isim, televizyonda da her sezon kendine yer bulabiliyor. Sorun şu ki, programları eskisi kadar tutmadığı halde sürekli yeni bir programa başladığı için polemiklerin hedefi oluyor! Çoğu kişi, Seda Sayan'ın insanları işinden ettiğini söyleyerek isyan ediyor. Seda Sayan da adının tartışmalara karıştığı isimlerle birlikte görüntü vererek bu söylentileri bitirmeye çalışıyor. Son olarak da program saatini ele geçirdiği Demet Akalın ve Alişan'la birbirine girdi!

O da Seferber Oldu

Demet Akalın Seda Sayan

Tam bu polemikler tekrar alevlenmişti ki, Türkiye'yi etkisi altına alan orman yangınları bu tarz gereksiz meselelerin önünü kesti. Demet Akalın ve Seda Sayan da dahil olmak üzere herkes orman yangınlarına karşı yardım kampanyaları başlattı ve farkındalık yaratmak için seferber oldu. Ama bu kez de bambaşka bir kutuplaşma yaşandı.

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!

Soruşturma Başlatıldı

Yeni Asır

Türkiye'nin ekipmanlarının yangın söndürmede yetersiz kaldığı ayan beyan ortaya çıkınca, sosyal medyada #HelpTurkey kampanyası başlatıldı. Yurt dışından da destek istenerek orman yangınlarının önüne geçilebileceği düşünüldü. Ama bazı kesimler bunu bir dayanışma çağrısı gibi değil, işgal daveti gibi gördü! Kırk yıl düşünülse akla gelmeyecek bu garip bahane ise ünlülerin başına iş açtı. Bu paylaşımı yapanlara soruşturma açılırken, yangının ilk gününden beri canla başla uğraşan Ezgi Mola, Emre Kınay, Burcu Biricik, Hazal Kaya, Murat Boz ve Fazıl Say gibi isimler hedef gösterildi. Hem de bir gazete manşeti üzerinden!

"Hangi Ülkenin Gazetesisiniz?"

Pek çok ünlü isim, değerli sanatçıların "Siz hangi ülkenin sanatçılarısınız?" manşetiyle hedef gösterilmesini kabul edilemez buldu. Durum trajikomik olsa da bu manşeti ciddiye alan birinin o isimlere zarar vermesi ihtimali de vardı. Seda Sayan da bunu düşünerek hedef gösterilen isimlere destek çıktı ve sordu: "Siz hangi ülkenin gazetesisiniz?"