HaberEkspresi.NET

Seda Sayan İtiraf Etti

Flo Watergarden İstanbul Konserleri kapsamında sahne alan Seda Sayan yaklaşık iki saat sahnede kaldıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Seda Sayan İtiraf Etti
1.063 okunma
08 Eylül 2019 - 12:07

Seda Sayan önceki akşam Ataşehir Watergarden’da muhteşem bir konser verdi.. Kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına dünden bugüne sevilen şarkılarını seslendirerek müzik dolu akşam yaşatan Seda Sayan şıklığıyla da göz kamaştırdı. Tolga Çam imzalı sahne kostümüyle oldukça beğenilen şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında, iş insanı Mahmut Ziylan ve oyuncu Cenk Kangöz’de vardı.

Flo Watergarden İstanbul Konserleri kapsamında sahne alan Seda Sayan yaklaşık iki saat sahnede kaldıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hakkında çıkan, “Oyuncu Sermiyan Midyat’la bir gece kulübünde yakınlaştılar” iddialarını yalanlayan Seda Sayan “ Sermiyan’la yeni tanışmıyoruz, mekanda karşılaştık, o bana yeni filminden bahsediyordu çok güldük, belki öyle zannetmişlerdir.” şeklinde konuştu. Seda Sayan “Çok yoğun çalışıyorum aşk yok keşke aşk olsa” diye de ekledi.