Sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Ama çekilen tanıtım videosu Seda Sayan'ın programına benzeyince ortalık karıştı!

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", gündemin nabzını en sansasyonel şekilde tutan programlardan biri. Yorumlarının başarısı sayesinde izleyicileri ekran başına kilitleyen "Söylemezsem Olmaz", YouTube'da da yüksek izlenme sayıları yakalıyor. Ele aldıkları konulardan daha büyük haber değeri yaratmayı başaran yorumcu kadrosu, bazen o kadar sansasyonel oluyor ki, işi bırakmak zorunda bile kalabiliyorlar! Örneğin, eski kadrodan Nihat Doğan skandal açıklamaları, Ece Erken de yasak aşk iddiası yüzünden programdan ayrılmak zorunda kaldı. Neyse ki, yerlerine geçen isimler de onların yokluğunu aratmadı!

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Kadro Yine Değişti

Söylemezsem Olmaz

"Söylemezsem Olmaz", geçtiğimiz sezon da Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil'den oluşan bomba bir kadroyla ekrana geldi. Hepsi birbirinden sivri dilli ve fırlama olan ekip, izlenme oranlarını coşturdu. Ne var ki, Arto programda beklediğini bulamadı ve gelecek sezon için anlaşma imzalamadı.

Deniz Akkaya

Seren Serengil ve Bircan Bali'ye gelecek sezon için eşlik edecek isim de Deniz Akkaya olarak belirlendi. Konuk yorumcu olduğu bölümlerdeki söylemleriyle programın kalitesini hayli yukarı çeken Deniz Akkaya'nın daimi kadroya dahil olması, izleyiciler tarafından hevesle bekleniyor. 

Hazırlıklar Başladı

Yedinci sezona giren programın yeni ismi de belli olunca hazırlıklar da hız kazandı. Dün yeni sezon tanıtımı çekilen "Söylemezsem Olmaz", Bircan Bali'nin paylaştığı teaser görüntüleriyle izleyicileri heyecanlandırdı. Ama bir sorun vardı!

Norm Ender'in "Mekanın Sahibi" şarkısı eşliğinde yeni sezon tanıtımı çeken Bircan Bali, rakibi Seda Sayan'la pişti olunca ortalık karıştı. Çünkü Seda Sayan da gelecek sezon sunacağı sabah programı için aynı şarkı eşliğinde bir tanıtım çekti. Bakalım, sosyal medyada başlayan tuhaf tartışma daha da büyüyecek mi? Nasıl olsa sezon başlayıp izlenme oranları belli olunca mekanın sahibi de ortaya çıkacak!