İhtiyaçlar kapıya dayandıysa hiç endişelenmeyin. Artık o bankalar sayesinde ihtiyaçları karşılamak oldukça kolay!

Bankalar, içinde bulunduğumuz zorlu dönemlerde yardım istediğimiz ve sundukları birbirinden farklı fırsatlar ile bizi oldukça rahatlatan yerler. Maddi olarak kendimizi sıkışık hissettiğimiz zamanlarda yaptığımız kredi başvuruları ile sırtımızdaki yüzü biraz olsun azaltsak da kendimiz için en uygun kredi fırsatını bulmak bazen zor olabiliyor. Eğer siz de ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun fırsatlar sunan bankalar arıyorsanız şimdi tam da olmanız gereken yerdesiniz. Şekerbank, HSBC ve Odeabank’ın sunduğu o büyük kredi fırsatlarından anında yararlanmak isteyeceğinize eminiz. İşte ayrıntılar!

Şekerbank’tan Şeker Gibi Bir Fırsat!

sekerbank_logo

Şekerbank, yıllardır ülkemize sunduğu hizmet ile milyonlarca vatandaşın güvenini kazanmış bir banka. Müşteri dostu tutumunu her zaman sürdüren Şekerbank, bir kez daha bu tutumunu destekleyen bir hareket yapıyor ve faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirerek oldukça uygun bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Müşterilerine tam 10 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren Şekerbank, yüksek faiz oranlarını ortadan kaldırıyor. %2,25’lik faiz oranıyla görenleri şaşırtan Şekerbank, bunu yanı sıra tam 36 aya varan vade imkanı ile de yüzleri güldürmeyi başarıyor.

HSBC’den Büyük Müjde!

hsbc

HSCB, ihtiyaç sahibi müşterilerine tam 40.000 TL’ye varan kredi fırsatı sunuyor. Verdiği bu miktar ile şimdiden büyük bir talep gören HSBC, bununla birlikte 36 aya varan vade imkanı veriyor. Geri ödeme noktasında müşterilerinin zorlanmamasını isteyen HSBC; %2,09’lik faiz oranıyla da görenleri şaşırtıyor. HSBC’nin bu büyük kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi HSBC’nin resmi internet sitesine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Odeabank’tan Sevindirici Haber Geldi!

Odeabank-2

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yüksek faiz oranlarının karşısında duran bankaların arasına Odeabank da katıldı ve görenleri şaşırtan bir ihtiyaç kredisi fırsatı tasarladı. Müşterilerine 10 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren Odeabank, %2,11’lik faiz oranıyla müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerinin rahatını düşünen Odeabank, 36 aya varan vade imkanı veriyor. Odeabank’ın duyanları sevindiren bu ihtiyaç kredisi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz eğer hemen şimdi Odeabank’ın resmi internet sitesine girebilir ya da Odeabank müşteri temsilcinizi arayarak kredi işlemlerinizi başlatabilirsiniz.