Acil ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarında bankların sunduğu ihtiyaç kredileri kuşkusuz önemli kurtarıcılar olarak işlev görüyor. Üstelik Şekerbank’ın uyguladığı düşük faizle birlikte, çok esnek geri ödeme seçenekleri, ihtiyaç kredisi için bankanın hazırladığı kampanyayı eşsiz bir hale getiriyor. Acil nakit ihtiyacınız bulunuyorsa, Şekerbank’ın hazırladığı İhtiyaç Kredisi kampanyasının özelliklerini, haberimizden öğrenebilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Şekerbank Geri Ödemesi Çok Kolay Kredi

Şekerbank’ın hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası, ideal faiz oranının yanı sıra, geri ödeme konusunda çok çeşitli kolaylıklar sunmasıyla öne çıkıyor. Kampanyaya göre aylık taksit tutarının %20 altında bile aylık geri ödeme yapma şansınız bulunuyor.

Krediyi kullanmak isteyen herkes için özel olarak oluşturulan kredi planı, geri ödeme planı, herkesin bütçesine göre en ideal seçeneğin bulunmasını hedefliyor. Kampanyadan faydalanarak ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin, her yıl bir sonraki yıla göre daha düşük aylık taksitlere sahip olması söz konusu. Bu sayede kredilerin zaten acil nakit ihtiyacı nedeniyle çekilmesi ve geri ödemelerinde oluşturduğu yük hafifletilmiş oluyor. Çünkü ilk yıl aylık geri ödemeler düşük tutuluyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vade Seçeneğine Sahip

İhtiyaç kredilerinde üst limit olan 36 ay, Şekerbank’ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası için de geçerli. Kullandığınız ihtiyaç kredinizi 36 aya kadar çeşitli vade seçenekleriyle kullanmayı tercih edebiliyorsunuz. Kampanyada 3 ay ile 36 ay arasında bir vade seçeneğini tercih edebiliyorsunuz.

Bunlara İlave 3 Ay Ertelemeli Ödeme Seçeneği Var

Şekerbank’ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası, aynı zamanda ilk 3 ay boyunca geri ödemesi olmayacak şekilde düzenlenmiş. Acil nakit ihtiyacının oluşturduğu darboğazın aşılmasında, ilk 3 ay geri ödeme olmaması büyük bir avantaj oluşturuyor. Kredi için uygulanan faiz oranı %2.09. Bu orana göre 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50.000 TL kredi kullanan bir kişi aşağıdaki plana göre geri ödeme gerçekleştiriyor.

  • İlk yıl için 1.816 TL
  • İkinci yıl için2.179 TL
  • Üçüncü yıl için 2.614 TL.

Hazırlanan bu ödeme planıyla birlikte, geri ödemelerde en az etki oluşturan bir bütçeye sahip oluyorsunuz. Bunun yanında acil nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Şekerbank’ın sürekli daha nitelikli hizmet sunumlarıyla müşterilerine sunduğu destekler çeşitlilik kazanmaya devam ediyor.