Günümüzde hemen hemen herkes en az bir bankayla çalışıyor. En azından maaş için açılan hesaplardan sonra, vatandaş bankaların sunduğu kredi, kredi kartı gibi ürünlerle tanışıyor. Bankacılık ürünlerine talep her geçen gün biraz daha artıyor. Bu durum da bankalar arasında ciddi bir rekabet başlatıyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen bankalar, türlü kampanyalar düzenleyerek müşterileri kendilerine çekmeye çalışıyor. Bu bankaların başında da Aktifbank, Odeabank ve Şekerbank geliyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçlarınız için Şekerbank’tan benzersiz bir kredi fırsatı geliyor. %2,19 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atan Şekerbank, bu avantajlara ek olarak 3 ay kredi erteleme imkanı sunuyor. Artan taksitler halinde ödeme yapmanıza fırsat veren Şekerbank’tan bu koşullarda kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin taksitleri ilk yıl 1.852 TL, ikinci yıl 2.223 TL, üçüncü yıl ise 2.667 TL oluyor. Şekerbank ihtiyaç kredisine tüm Şekerbank şubelerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı ister hesabınıza yatıyor, isterseniz de şubede nakit olarak ödeniyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Nakite sıkıştığınız anda sizlere el uzatan bankalardan biri de Odeabank oluyor. Odeabank, %2,02 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor. 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için maksimum vade 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL’yi aşan tutarlar için vade süresi 4 ay ile sınırlanıyor. Bu koşullarda Odeabank’tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 75.516,51 TL, aylık taksitleri ise 2.097,68 TL oluyor. Odeabank’ın bu avantajlı kredisi sayesinde çözüme ulaşmayan nakit ihtiyacınız kalmıyor.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi

Her türlü nakit ihtiyaçlarında vatandaşa destek olan bankalar arasında Aktifbank da yer alıyor. %2,39 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza çözüm olacak bir kredi fırsatı sunan Aktifbank’tan kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 40 bin TL oluyor. Aktifbank ihtiyaç kredisine tüm PTT ve Aktifbank şubelerinden, Aktifbank internet bankacılığı üzerinden ve N Kolay mobil uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.