İhtiyaç kredisi ürünleri, yaşadığımız çalkantılı ekonomik süreçte, nakit sıkışıklığının giderilmesine yönelik olarak sıklıkla başvurulan bir yöntem. Bu kapsamda bankalar da yoğun şekilde özel çalışmalar yapıyor ve yeni kredi ürünlerini özel avantajlarla kullanıcılarına sunuyor. Okuyucularımız için uygun faiz oranlarıyla birlikte, özel fırsatlar taşıyan ihtiyaç kredisi ürünlerini inceledik.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank, İhtiyaç Kredileri başlığıyla, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen geniş alternatifli bir kredi ürünü ailesi sunuyor. Geri ödemelerde sıkıntı yaşayan kullanıcılar içim, % 20 oranında daha az geri ödemeler yapılabilen ihtiyaç kredisi seçeneği de bunlardan bir tanesi, Banka aylıklarını bankadan alan kullanıcılar için özel ve gelir belgesiz krediler konusunda da aktif bir uygulamaya sahip. Bankanın müşterisi olmayanlar, kendilerine en uygun İhtiyaç Kredisi türünü seçerek başvurularını yapabiliyor. Başvurular Resmi web platformu üzerinden kolayca gerçekleştiriliyor. Başvuru sahibinin kredi notu ve koşullarına göre esnek ödeme seçenekleri ve % 3’ den başlayan faiz oranları uygulaması bulunuyor. Her başvuru kendisine özel ödeme seçenekleri ve faiz oranlarına sahip oluyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank, özellikle kredi notu düşük olan kişileri de kapsayan kredi ürünleri sunmasıyla biliniyor. Bankanın kredi politikası, kredi notu ve ödeme koşullarına göre uygulanan farklı risk değerlendirmesi ve farklı faiz oranı uygulanması şeklinde. Banka ayrıca yüksek tutarlı kredi ihtiyaçları için, “İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi“ ürünü de sunuyor. Bankanın uyguladığı faiz oranı % 3,16’ dan başlıyor. Kredi notu, kullanılan kredi tutarına göre 36 aya kadar vade ve faiz oranı uygulaması var.

HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC dünyanın en büyük bankalarından biri ve farklı ülkelerde bulunmasının getirdiği avantajlarla da, bankacılık ürünleri konusunda çeşitlilik sunabilen özel bir avantaja da sahip. İhtiyaç kredileri banka da, kendi müşterisi olan, premier müşteri olan ve müşteri olmayan olarak 3 ayrı kategori de farklı avantajlar taşıyor. Buna göre bankadan sunulan ihtiyaç kredilerinde uygulanan faiz oranları da değişkenlik gösteriyor. Faiz oranları % 2,79 ile 3,47 arasında değişiyor. Bankada en az 250.000 TL mevduatı bulunan premier müşteriler, çok özel kredi faiz oranlarından yararlanabiliyorlar.