Nakit ihtiyaçları bizleri her daim kapıda bekliyor. Kimi zaman sağlık, kimi zaman eğitim, kimi zaman ise farklı sebeplerle, her an beklenmedik nakit ihtiyaçları doğuyor. Eskiden eşten dosttan borç alınarak çözülen problemler, şimdi bankaların kampanyaları sayesinde çok daha uygun şartlarda giderilebiliyor.

Nakit ihtiyacı olanlara en uygun kampanyayı sunan bankalar arasında Şekerbank, Odeabank ve HSBC de yer alıyor. Türkiye'nin yükselişe geçen bu üç bankası, düşük faiz ve uygun vade imkanlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürecek kredi imkanları sunuyor. İşte o kredilerin detayları!

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

sekerbank_logo

Şekerbank'tan Şeker gibi bir kredi kampanyası geliyor. %2,25 faiz oranı ve 36 ay vade seçenekleriyle Şekerbank İhtiyaç Kredisi, nakit ihtiyaçlarınıza çözüm olurken, geri ödemeler esnasında da cebinizi yormuyor.  Dilerseniz taksit ödemeleriniz düşükten başlayıp, her yıl belli oranda yükselebiliyor, ya da ilk kredi taksitleriniz 3 ay ertelenebiliyor.

Şekerbank'tan % 2,25 faiz oranı ve 36 ay vade ile kullanacağınız 50 bin TL için toplam geri ödenecek tutar 78,798.24 TL, aylık taksitler ise 2,188.84 TL oluyor. Şekerbank ihtiyaç kredisine Şekerbank şubelerinden ve Şekerbank internet sitesinden başvurulabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank-2

Nakit ihtiyaçlarına bir çözüm de Odeabank'tan geliyor. Odeabank, %2,11 faiz oranı ve 36 aya varan vade ile tüm ihtiyaçlarınıza kolay çözüm olacak bir kredi sunuyor. Odeabank ihtiyaç kredisi düşük faiz ve uzun vade seçenekleriyle cebinizi yormuyor.

Odebank İhtiyaç Kredisine nüfus cüzdanı ve adres gösterir belge ile, tüm Odeabank şubelerinden başvurulabiliyor. %2,11 faiz oranı ve 36 ay vade ile Odeabank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 76.791,97 TL, aylık taksitleri ise 2.133,11 TL oluyor. Onaylanan krediniz anında ödeniyor, size de nakit ihtiyacınızı gidermek kalıyor.

HSBC İhtiyaç Kredisi

hsbc

Zor günlerinizde başvurabileceğiniz bankalar arasında HSBC de yer alıyor. HSBC, 1,89 ve 1,97 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi sunuyor. Şayet hayat kredisi yaptırırsanız faiz oranı %1,89 yaptırmazsanız ise %1,97 olarak belirleniyor.

Bu şartlarda, hayat sigortası yaptırdığınızı düşünerek, HSBC'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 1.637,65 TL oluyor. Bu oldukça avantajlı krediye yalnızca HSBC şubelerinden başvuruluyor. Başvuru esnasında nüfus cüzdanına ek olarak gelir belgesi ve adres gösterir belge talep ediliyor.