Nakit ihtiyaçları her geçen gün artıyor. Pandemi koşullarının etkisiyle iş yerleri birer birer kapanıyor, vatandaş işsiz ve parasız kalmaya mahkum oluyor. Hal böyle olunca en basit ihtiyaçlar bile bazen karşılanamaz hale geliyor. Bu aşamada da halkın imdadına Şekerbank, Odeabank ve HSBC yetişiyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

şekerbank-3

Nakit ihtiyaçlarınızda size ilk el uzatan bankalardan biri Şekerbank oluyor. Şekerbank, %2,19 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle avantajlı bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Şekerbank'ın sunduğu Ödemesi Kolay Kredi'nin ilk yıl aylık taksitleri bir sonraki yıla göre daha düşük oluyor. Buna ek olarak 3 ay taksit erteleme imkanı da sunan Şekerbank, kredi kullananlara tam 1 yıl boyunca rahat bir nefes aldırıyor. Şekerbank ihtiyaç kredisine tüm Şekerbank şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

odeabank

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de Türkiye'nin gelişmekte olan bankası Odeabank'tan geliyor. Odeabank, %2,02 faiz oranı ve 50 bin TL ve altındaki krediler için 36, 50 bin TL üzerindeki krediler için maksimum 24 ay vade ile son derece avantajlı bir kredi kampanyası sunuyor. Odeabank ihtiyaç kredisine tüm Odeabank şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor, sizlere de rahat bir nefes almak kalıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

HSBC İhtiyaç Kredisi

hsbc

Nakit ihtiyacı olanlara el uzatan bankalardan biri de HSBC oluyor. %1,90 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle ödemesi kolay bir ihtiyaç kredisi sunan HSBC, müşterilerinin yüzünü güldürüyor. HSBC'den kullanacağınız 50 bin TL ve altındaki tutarda krediler için maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında bu süre 24 aya düşüyor. Bu koşullarda HSBC'den kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 2.083,19 TL oluyor. HSBC'nin sunduğu bu avantajlı ihtiyaç kredisine tüm HSBC şubelerinden, atmlerden, HSBC internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Yaptığınız başvuru hemen değerlendirmeye alınıyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de ihtiyaçlarınızı giderip rahatlamak kalıyor.