Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Eğer araba almak için piyasadaki en uygun faiz oranlı taşıt kredisini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda sizler için Şekerbank, Odeabank ve Türkiye Finans’ın taşıt kredilerine dair koşullarını derledik. İşte her üç bankanın taşıt kredileri için belirlemiş oldukları vade, faiz oranları, kredi çekme koşulları ve gerekli olan belgelere ilişkin detaylar!

Şekerbank Taşıt Kredisi

şekerbank-4

Eğer siz de hayallerinizi süsleyen sıfır ya da ikinci el otomobiller için uygun koşullarda bir taşıt kredisi arıyorsanız Şekerbank taşıt kredisini mutlaka incelemelisiniz. Şekerbank’ın taşıt kredisine ilişkin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Şekerbank taşıt kredisi geri ödeme süresi maksimum 48 aydır.
  • Teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterlidir.
  • Şekerbank’ta 2. el taşıtlarda 15 yaşa kadar araçlar kredilendirilmektedir.
  • 0 km binek araçlarda aracın nihai fatura değeri bedelinin 120.000 TL’ye kadar kısmı için %70, 120.000 TL'yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirebilirsiniz. İkinci el taşıtlarda ise aracın kasko değeri baz alınır.
  • Şekerbank’ın taşıt kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı %2,53’ten başlar.

Odeabank

odeabank-5

Odeabank da yeni ve ikinci el taşıt alımları için 48 aya varan vadelerle bir taşıt kredisi imkanı sunan bankalar arasında. Bankanın bu vadelerle sunmuş olduğu taşıt kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %2,02. Odeabank taşıt kredisi başvurularınızı bankanın size en yakın şubelerinden ya da internet veya mobil bankacılık araçlarından yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Odeabank taşıt kredisini birinci el araçlar ya da 15 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için çekebilirsiniz.

Taşıt Kredisi'ne başvurmak için, gerekli olan belgeler ise şu şekilde:

  • Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı ya da Sürücü Belgesi ya da Pasaport)
  • Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası
  • Gelir Belgesi

Türkiye Finans

turkiye_finans-1

Bankacılık sektöründe alternatif bir bankacılık hizmeti sunan Türkiye Finans, taşıt finansman desteği ile de müşterilerinin yanında. Bir kalkınma bankası olan Türkiye Finans’ın taşıt finansman desteği için belirlemiş olduğu kar payı oranı ise % 1,42.