Araç sahibi olmak artık hayal değil! Şekerbank, Odeabank ve Türkiye Finans bu konuya el atıyor, herkes araç sahibi oluyor!

Herkes araç sahibi olmak istiyor. Çünkü özel araçla seyahat etmek, toplu taşımacılık kullanmaktan çok daha konforlu oluyor. Birikim yapabilenler bu hayaline kolaylıkla kavuşurken, birikimi olmayanlar taşıt alacak parayı bulmakta zorlanıyor. Bu aşamada da bankalar devreye giriyor.

Kredi talepleri artınca rekabete giren bakalar, hem müşterileri kendi bünyelerine çekebilmek hem de araç sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştirmek için birbirinden avantajlı kredi kampanyaları yapıyor. Bu bankaların başında da Şekerbank, Odeabank ve Türkiye Finans geliyor.

Şekerbank Taşıt Kredisi

sekerbank_logo

Şekerbank, %2,09 ile %2,25 arasında değişen faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle son derece avantajlı bir taşıt kredisi sunuyor. Bu kredi hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kullanılabiliyor. İkinci el araçların kredilendirebilmesi için 15 yaşını aşmamış olması şartı aranıyor.

Sıfır araçlar için proforma fatura bedelinin, ikinci el araçlar içinse kasko değerinin 120 bin TL'ya kadar olan kısmı için %70, 120 bin TL üzerindeki kısmı içinse %50 oranında kredilendirme yapılabiliyor. Teminat olarak da satın alınan araca rehin konuyor.

Odeabank Taşıt Kredisi

Odeabank-2

Odeabank da araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiren bankalar arasında yer alıyor. %2,08'den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade süreleriyle son derece avantajlı bir kredi sunuyor. Bu kredi hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kullanılabiliyor.

%2,08 faiz oranı ve 36 ay vade ile Odeabank'tan kullanacağınız 40 bin TL taşıt kredisinin toplam geri ödeme tutarı 69.078 TL, aylık taksitleri ise 1.439 TL oluyor. Kredi başvurusu yapmak için en yakın Odeabank şubesine gitmek yeterli oluyor. Odeabank ile araç sahibi olmayan kalmıyor.

Türkiye Finans Taşıt Kredisi

türkiye finans

Türkiye Finans katılım bankacılığı prensipleri gereği kredi yerine finansman desteği sağlıyor ve faiz uygulaması yerine kar oranı ile çalışıyor. Türkiye Finans taşıt finansmanı için kar oranları %1,46 ile %1,60 arasında değişiyor. Vade süresi uzadıkça faiz oranı da artıyor.

%1,55 faiz oranı ve 36 ay vade ile Türkiye Finans'tan kullanacağınız 40 bin TL taşıt kredisinin toplam geri ödeme tutarı 55.233,00 TL, aylık taksitleri ise 1.534,25 TL oluyo. Türkiye Finans taşıt kredisine başvuru yapmak için en yakın şubeyi ziyaret etmek yetiyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!