Bankaların ihtiyaç kredilerine dair yaptıkları kampanyalar birçok tüketicinin ilgisini çekiyor. İşte Şekerbank, Odeabank ve HSBC’den yüzünüzü güldürecek kampanyalar!

Evlilikten tatile, eğitimden sağlığa birçok amaç ve ihtiyaç için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri, en zorlu anlarda bütçenizi rahatlatarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Bir anda ortaya çıkıveren ihtiyaçlarınız bir nakit sıkışıklığına düşmenize neden oluyorsa bu durumu Şekerbank, Odeabank ve HSBC bireysel ihtiyaç kredileri ile rahatlıkla atlatabilirsiniz. İşte üç bankanın müşterilerine sunmuş olduğu görülmemiş faiz oranı ve ödeme kolaylığı seçenekleri!

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

ŞEKERBANK-1

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İster evlilik masraflarınız için olsun isterseniz de tatil, sağlık, eğitim, tadilat. Her ne amaçla olursa olsun ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanıza yardımcı olan Şekerbank uygun faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile yanınızda. 36 aya varan ödeme seçeneği suna Şekerbank’ın bu kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %2,25.

Şekerbank, sunduğu ihtiyaç kredisi için ayrıca “Ödemesi Kolay Kredi” seçeneğini sunarak müşterilerine daha rahat bir nefes aldırmayı başarıyor. Kredi taksiterinizi bütçenize göre ayarlayan Şekerbank 36 aya kadar varan vadeler, uygun faiz oranı ve taksit erteleme seçenekleri ile ihtiyaçlarınız ortaya çıktığında hep yanınızda.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

ODEABANK-3

Esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile yanınızda olan bir diğer banka ise Odeabank. Odeabank’ın nakit ihtiyaçlarınız için oluşturmuş olduğu size özel Nakit Hazır kredi 36 aya varan vadelerle. %2,02 faiz oranı ile çekebileceğiniz Odeabank ihtiyaç kredinizin başvurusunu size en yakın şubelerden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz için sizden yalnızca nüfus cüzdanınız ve size ait olan son 3 aylık bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturanız istenir. Ayrıca gelir durumunuzu belgeleyen bir gelir belgesini de evraklarınıza eklemeniz gerekiyor.

HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC-1

Avantajlı faiz oranları ve sabit taksitleriyle tüketicilerin dikkatini çeken bir diğer bireysel ihtiyaç kredisi de HSBC’den. HSBC, %1,70'ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan geri ödeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanıza yardımcı oluyor. Eğitimden sağlığa, evlilikten tatile, tadilattan eşya yenilemeye birçok amaç için kullanabileceğiniz HSBC ihtiyaç kredinizi kolayca çekin siz de ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

HSBC ihtiyaç kredisi koşullarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hangi vadede seçerseniz seçin çekmiş olduğunuz kredi tutarı üzerinden %0.5 + BSMV ödenir.
  • HSBS bireysel ihtiyaç krediniz için Kredili Hayat Sigortası yaptırmak ihtiyaridir. Ancak Kredili Hayat Sigortasının teminat olarak tercih edilip edilmemesi kredi faiz oranlarını değiştirir.
  • Banka bireysel kredi değerlendirmelerinde, ek belge ya da teminat isteme, faiz oranları ile kampanya koşullarını belirleyerek tüm bunlarda değişiklik yapma yetkisine sahiptir.