Vergi rekortmeni Selin Ciğerci ülkemizde devam eden yangınlar için elini taşın altına koymuş olsa da yine de linç yemekten kurtulamadı!

Vergi rekortmeni Selin Ciğerci de ülkemizde yaşanan yangınlarda elini taşın altına koyanlardan oldu. Birçok marka sahibi olan güzel fenomen, 1 hafta boyunca markalarından alınan ürünlerin tüm kazancını bağışlayacağını duyurdu ayrıca TEMA vakfına da 50 bin TL'lik fidan bağışladığını duyurdu ancak Instagram takipçileri elini taşın altına koyan Selin Ciğerci'nin bu bağışlarını ya az buldu ya da reklam olduğunu söyledi ve güzel fenomeni linç etmeye başladılar!

selin-cigerci.jpg

Herkes Çok Gergin!

Ülkemizde son günlerde herkesin sinirleri çok gergin! Güneyde başlayan ya da başlatılan yangınlar herkesin içini yakıyor. Birçok sosyal medya kullanıcısı ve ünlü sima elinden geleni yapmaya devam etse de; yeterli gelmiyor. Şimdiye kadar 4 itfayecinin hayatını kaybettiği yangınlar herkesi oldukça üzmüş ve sinirlendirmiş durumda. Ülkemizde yangın uçağı bulunmaması da başlatılan yangınların bir türlü söndürülmemesine neden oluyor.

selin-cigerci-001.jpg

Özellikle de Türk Hava Kurumu başkanı Cenap Aşçı'nın yangının başladığı gece, Manavgat'a uçak göndermek yerine düğüne gittiği ortaya çıkınca sosyal medya karıştı. Aslında ortaya çıktı demek yanlış olur, Cenap Aşçı katıldığı bir canlı yayında bunu kendi ağzıyla söyledi! Yetkililerden umudunu kesen kişiler ise kendi elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Selin Ciğerci Linçlendi!

Bu kişilerden biri de Selin Ciğerci oldu. 2020'nin vergi rekortmeni güzel fenomen dün TEMA vakfına yeni fidanlar için 50 bin TL bağışlayacağını ve markalarının 1 haftalık kazancını da bağışlayacağını duyurdu ancak Selin Ciğerci'nin takipçileri hem 50 bin TL'yi az buldu hem de güzel fenomenin reklam yaptığını iddia ettiler.

selin-cigerci.png

Bu iddialara bugün Instagram hesabından yanıt veren Selin Ciğerci, reklama ihtiyacı olmadığını söyleyerek; "Lütfen bu kafalardan çıkın hiç mi Allah korkunuz yok? Böyle düşüncelerin vebalini nasıl ödersiniz ama yine de hakkımı helal ediyorum canınız sağ olsun. Ülke yanıyor köylerde insanlar çok kötü durumda."