Hollywood- Türk yapımı projelerde Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde oyunculuk yapan Kerem Bürsin, Türkiye'de 2013-2014 sezonunda yayınlanan Güneşi Beklerken ile tanındı. Dizide Kerem ve Güneş Sayer adlı ikiz kardeşleri canlandıran jönümüz, bu projeden sonra da hiç boş kalmadı.

Sen Çal Kapımı ile Hayatı Değişti

kerem bürsin-3

Hem başarılı oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine toplayan Kerem Bürsin, Güneşi Beklerken'den sonra Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili gibi dizilerde rol aldı. Son olarak başrollerini Hande Erçel ile paylaştığı Sen Çal Kapımı ise ünlü oyuncunun hayatını değiştirdi.

hande-ercel-kerem-bürsin-5

Bu dizi ile şöhretine şöhret katan Kerem Bürsin, yalnızca kariyer basamaklarını tırmanmakla kalmadı, Sen Çal Kapımı sayesinde hayatının aşkını da yakaladı. Daha önce Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Bürsin, bu sefer de gönlünü rol arkadaşı Hande Erçel'e kaptırdı.

Aşkı Hep İnkar Ediyorlardı

Sürekli birlikte vakit geçiren iki oyuncu, defalarca sorulan "Aşk var mı?" sorularına "Olursa söyleriz" yanıtını verdi. Asla kabul etmeseler de hep açık bir kapı vardı. Hal böyle olunca da gözler ünlü çiftin üzerinden ayrılmadı. Ve beklenen gün geldi, çiftimizin aşkı ayyuka çıktı.

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Aşklarını Bir Takipçileri Ele Verdi

hande erçel kerem bürsin6

Geçtğimiz aylarda dizinin ara vermesiyle birlikte Hande Erçel ve Kerem Bürsin ortadan kayboldu. Biz nerede olduklarını düşünürken şok etkisi yaratan görüntüler Maldivler'den geldi. Otelde tatil yapan bir misafir, Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in birlikte kahvaltı yaptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşınca gözler genç çifte çevrildi.

hande erçel kerem bürsin kapak 3

Tatilde asla birlikte fotoğraf paylaşmayan Hande Erçel Kerem Bürsin çifti, Türkiye'ye dönüşte açık verdi. Belki de görüntülenmek istedi... El ele kameralara takılan çift böylelikle aşklarını ilan etti. O andan sonra da sosyal medya paylaşımlarının ardı arkası kesilmedi.

Finale Yakın İtiraflar Gelmeye Başladı

kerem bürsin itirafSen Çal Kapımı finale doğru adım adım ilerlerken, Kerem Bürsin'den herkesi şok eden bir itiraf geldi. Set arkadaşları Ercan Ermiş ve hem dizide hem de gerçekteki aşkı Hande Erçel ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı, sosyal medya hesabında "58 hafta her gün bu ikiliyle ne gıybet yaptık" notu ile paylaştı. Finale az bir zaman kala Kerem Bürsin'den gelen bu itiraf herkesi şaşırttı. Acaba gıybetlerden kimler nasibini aldı?