Beyaz TV'de uzun yıllardır Söylemezsem Olmaz programının yorumculuğunu yapan Seren Serengil, hafta içi sabah saatlerinde magazin gündemini belirlemeye devam ediyor. Yaptığı açıklamalar ve yorumlarla birçok kişinin en sevdiği magazin yorumcuları arasında yer alan Seren Serengil, geçtiğimiz yaz aylarında şarkı çıkartarak yeniden müzik sektörüne dönmüştü. Ancak Seren Serengil hakkında çıkan bir iddia ortalığı karıştırdı!

Ünlüler dünyasından birçok ünlü ile mahkemelik olan Seren Serengil'in annesiyle arasının pek de iyi olmadığını hepimiz biliyoruz fakat bugün Günaydın'ın ortaya attığı iddia herkesi oldukça şaşırttı! İddiaya göre Seren Serengil, annesinin tüm masraflarını karşılayacağına dair söz vererek Suadiye'deki evin tapusunu üzerine geçirmiş! Güzel yorumcunun annesi Nevin Teoman; "Ne imzaladığımın farkında bile değildim" diyerek kızı Seren Serengil'e dava açtı.

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Ünlü magazin yorumcusu Seren Serengil, annesi Nevin Teoman ile mahkemelik oldu! Ailesiyle sorunlar yaşadığı herkes tarafından bilinen Seren Serengil, bu sefer annesiyle araları bozuldu. Günaydın'ın ortaya attığı iddiaya göre; güzel yorumcu annesi Nevin Teoman'ı Ankara GATA'ya götürmüş ve sağlık heyetine sokmasının ardından vasiyetini yazdırmış. Seren Serengil'in, annesine ölünceye kadar bakma vaadinde bulunduğu ve yaptırdığı sözleşme ile annesinin imzasını aldığı iddia edildi.

Seren Serengil, Annesi Nevin Teoman'la Davalık Oldu!

Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman, "Kızım beni kandırdı. Ne sağlık sigortamı ödedi, ne de faturalarımı. Aylarca doğal gazsız oturdum. 30 milyonluk dairemi de üzerine geçirdi, kendisine dava açtım. Evde doğal gaz kesik şekilde aylarca oturdum, apartman aidatlarını bile veremedim, elektrik-su borçlarım var" dedi.

Nevin Teoman'ın avukatı ise "Seren Hanım ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi yaptı. Bu sözleşmeye göre annesine ölünceye kadar bakması, sağlık, bakım, beslenme, giyim ve benzeri tüm ihtiyaçlarını karşılaması gerekiyor. Ancak bunların hiçbiri sağlanmadı" diyerek Seren Serengil'in sözünü tutmadığını iddia etti.

Seren Serengil ise annesinin suçlamalarına sessiz kalmadı ve şu yanıtı verdi: "Annemin 25 yıldır tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum, kız kardeşim Fulya'ya para gönderip anneme yardım ediyorum. Annemin vasiyetiydi zaten, 'Suadiye'deki evi sana vereceğim' diyordu. Noterde de bunu kendisi beyan etti."