Seren Serengil'in hastalık maceraları bitmek bilmedi. Ünlü sunucu geçirdiği mide ameliyatlarından sonra bir türlü eski sağlığına kavuşamadı. 46 kiloya kadar düşen Serengil'in hastalığı ve olacağını söylediği ameliyatları 1 yıl boyunca magazin gündemini oyaladı.

Dumping Sendromuyla Boğuşurken Bir de Safra Kesesi Çıktı

seren-serengil kapak2

Dumping sendromu yetmezmiş gibi bir de safra kesesi ve böbreğinde taş olduğu gerekçesiyle, Söylemezsem Olmaz'ın finaline günler kala hastaneye kaldırılan Seren Serengil, durumunun acil olduğunu ve saatler içerisinde ameliyata alınacağını duyurdu.

Ameliyat Olmasını Beklerken Tatile Çıktı

seren serengil (4)

Herkes ünlü sunucudan ameliyat sonucunu beklerken, o hastaneden taburcu oldu ve aynı gün Söylemezsem Olmaz stüdyosundaki yorumcu koltuğuna oturdu. Üstelik durumu da bir hayli iyi görünüyordu. Seyircileri ile vedalaşmak istediğini, bu yüzden ameliyatını finalden sonraya ertelediğini söyleyen Seren Serengil, program sezon finali yapar yapmaz soluğu Fethiye'de aldı.

Nihayet Ameliyat Oldu

seren serengil ameliyat oldu

Bir süre otelde konaklayan ünlü sunucu, restorasyonu tamamlanır tamamlanmaz yatına geçti. Sevgilisi ve arkadaşlarıyla uzun ve keyifli bir tatil yapan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde İstanbul'a döndü. Döner dönmez soluğu hastanede alan ünlü sunucu, ameliyat için gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra önceki gün iyileşmek için bıçak altına yattı. Başarılı bir ameliyat geçiren Seren Serengil'in ameliyat sonrası ilk görüntüsünü sevgilisi Mustafa Rahman Tohma paylaştı.

Seren Serengil Ayaklandı Bile!

seren serengil ayaklandı-1

Dün gün boyunca yatarak dinlenen Seren Serengil, akşama doğru ayaklandı. Hemşirelerin refakatinde yürümeye başlayan Serengil o anları "Haberal hocam başta olmak üzere Başkent Üniversitesi Hastanesinin tüm değerli doktorlarına ve sağlık personeline çok teşekkür ederim. Ölümcül bir yolculuktan beni geri döndürdükleri için." notuyla paylaştı.

Seren Serengil'in Paylaşımları Ameliyatın Reklam Olduğunu Düşündürdü!

seren serengil bircan bali hastane

Bu paylaşıma bir de önceki gün yemekte içtiği kola eklenince takipçilerin kafası iyice karıştı. Safra kesesi ameliyatından sonra gazlı içecekler de dahil olmak üzere birçok yiyecek ve içeceğin yasaklandığını söyleyen takipçiler, Seren Serengil'in ameliyatının gerçekliğine inanmadı. Bunun da ilgi çekmek için yapılmış bir hareket ya da bir reklam anlaşması olduğunu düşünenler de bir hayli fazlaydı. Bakalım ilerleyen günlerde Seren Serengil'den bu konuyla ilgil bir açıklama gelecek mi?

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."