Magazin denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Seren Serengil, sürekli başka konular bularak, mesai arkadaşlarıyla ya da tanıdıklarıyla ilgili mesajlar atarak, sözler söyleyerek kendisine yer bulmaya devam ediyor. Seren Serengil’ in başkalarının yaşamıyla ilgili bu ilgisi konusunda yapılacak fazla da bir şey yok.

Seren Serengil’ in hedefinde bu defa da KÖFN grubu var. Yılbaşında Yıldız Tilbe ile yaptıkları müthiş düet sonrasında Seren Serengil tarafından yapılan “ Kim bunlar, tanımıyorum ben. Bunları kim dinliyor Allah aşkına? Ben ve benim gibi yaşayan insanlara, zümreye sorarsan kimse dinlemez “ şeklinde ki açıklama, Sadece geçen yıl Spotify’ da 100 milyondan fazla dinlenen KÖFN grubu hayranları tarafından hayli garip karşılandı.

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Seren Serengil Canlı Yayında KÖFN’ü Tanımadığını Söyledi

Bir canlı yayına konuk olarak katılan Seren Serengil, “ Kim bunlar, tanımıyorum ben. Bunları kim dinliyor Allah aşkına? Ben ve benim gibi yaşayan insanlara, zümreye sorarsan kimse dinlemez “ şeklinde aşağılayıcı tarzda bir açıklama yaptı.
Seren Serengil’ in tanımadığını ve kimin dinlediğini sorduğu KÖFN grubu, Spotify’ da 100 milyonu aşan dinlenme oranına sahip. O Ses Türkiye tarafından hazırlanan yılbaşı programında, Yıldız Tilbe ile muhteşem bir düet yapan KÖFN grubu, Seren Serengil’ e verdiği yanıtlarla da beğeni topladı.

Seren Serengil Instagram’ dan Devam Etti

Katıldığı canlı yayında sarf ettiği sözler sonrasında, halen tatmin olmayan Seren Serengil, bu defa Instagram üzerinden de KÖFN ile ilgili mesajlar paylaşmaya devam etti. Seren Serengil tarafından yapılan paylaşımlarda “ Tarkan oldunuz da tanımadık mı, ilk defa duydum, zorla mı tanıyayım yani, bedava pr’ larını yapıyorum ” gibi birçok şey söyledi.

Tüm bu söylenen ve yazılan çizilenlere KÖFN grubundan yanıtlar da geldi. Gelen yanıtlardan bir tanesinde “ Tek bildiği şarkıcı Tarkan, Tek bildiği dil Türkçe değil anlamıyoruz…” şeklinde oldu. Grup tarafından Seren Serengil’ e verilen cevaplar hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Cevaplar sosyal medya da milyonlarca kişi tarafından paylaşılmaya da devam ediliyor.