Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."
Magazin dünyasının olmazsa olmaz ve her daim çok konuşulan isimlerinden birisi olan Seren Serengil, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının diğer sunucuları ile yaşadığı olaydan sonra bir sessizliğe bürünmüştü. Canlı yayında Bircan Bali ile birbirlerine giren Seren Serengil, iki kez hastanelik olmuş ve oldukça da travmatik anlar yaşamıştı. İki kez yüksek tansiyon ve dişlerinin kenetlenmesi şikayetleri ile hastaneye kaldırılan Seren Serengil, programdan ayrıldığından bu yana hiçbir açıklama yapmamış ve herkesi şaşırtacak bir şekilde tek bir söz söylememişti. Ama tabii bu sessizlik Deniz Akkaya'nın bomba ifşasıyla sona erdi. Deniz Akkaya'nın sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu Seren Serengil'le ilgili paylaşım, Serengil'i harekete geçirdi. İşte olanlar!

'Halvette Altına Kaçırıyordu!'

Beyaz TV'nin çok seyredilen ve çok sansasyonel programlarından birisi olan Söylemezsem Olmaz Programı'nda kavgaya tutuşan Seren Serengil ve diğer sunucular Arto ile Bircan Bali, tartışmalarının seviyesi ile epey gündem olmuşlardı. Bu birbirine girme olayının ardından ise Seren Serengil adeta sessizliğe bürünmüş ve konu hakkında ağzını bile açmamıştı. Zira kendisi de bu süreçte iki kez yüksek tansiyon ve dişlerinin kenetlenmesi nedeniyle hastanelik olmuştu. Ancak tüm bu sessizliği 'Daha yeni başlıyoruz' diyen Deniz Akkaya bozdu. Deniz Akkaya, Seren Serengil için mide ameliyatı olması nedeniyle "Halvetteyken altına kaçırıyordu" deyince Seren Serengil de artık savaş baltalarını yeniden eline aldı. Ve bu açıklamanın ardından Deniz Akkaya, Arto ve Bircan Bali hakkında dava açtığını duyurdu.

Daha Yeni Başladık

Bir süredir sessiz kalan Seren Serengil'in sessizliğini bozmayı başaran Deniz Akkaya, ortaya attığı bir iddia ile, Seren Serengil'in mide ameliyatı olmasının ardından cinsel ilişkiye girdiği zamanlarda altına kaçırdığını iddia etti. Hatta bu iddiaları için "Daha yeni başladık" diyen Deniz Akkaya, Serengil için bombalarını ardı ardına patlattı. Akkaya, Serengil'in aynı aileden hem baba hem de oğulla cinsel ilişki yaşadığını iddia etti. Deniz Akkaya'nın Seren Serengil hakkında başlattığı linçin nerelere uzanacağını hep birlikte göreceğiz. Ama sonuç itibariyle Serengil, hem Deniz Akkaya hem de Arto ve Bircan Bali için davasını açmış durumda.