Magazin Kraliçesi Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz başlamadan son kez tatile çıktı. Gözü gibi baktığı yatında kendisi yokken olanları görünce ise fenalık geçirdi. Gemicisini işten çıkaran Seren Serengil sosyal medya hesabından tehditler savurmaya başladı.

Dumping Sendromu Yetmezmiş Gibi Safra Kesesi Taşları Çıktı

Seren Serengil-3

Geçirdiği mide küçültme ameliyatlarından sonra bir türlü eski sağlığına kavuşamayan ünlü sunucu, dumping sendromundan sonra bir de safra kesesindeki taşlardan muzdarip oldu. Yazın başında Söylemezsem Olmaz'ın finaline günler kala sanıcyla hastaneye kaldırılan Seren Serengil, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla acilen ameliyat olması gerektiğini duyurdu.

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Koltuğunu Deniz Akkaya'ya Kaptırmaktan Korktu

seren serengil-k

Olayın ertesi günü herkes Sero'dan ameliyatının nasıl geçtiğine dair bir haber beklerken, Seren Serengil hastaneden taburcu olup, söylemezsem Olmaz stüdyosundaki yorumcu koltuğuna oturdu. Ünlü sunucunun bu tavrı, Deniz Akkaya'ya koltuğunu kaptırmak istemedi şeklinde değerlendirildi, çünkü Seren Serengil hastanede yatarken yerine geçici olarak Deniz Akkaya gelmişti.

Ameliyat Olacağım Diyip Tatile Gitti

seren serengil (4)-1

Son birkaç bölümde ekranlardan uzak kalmak istemediğini ve seyircileriyle vedalaşıp sezon finalinden hemen sonra ameliyat olacağını açıklayan Seren Serengil, program biter bitmez soluğu Fethiye'de aldı. Malum kendisi bir yat almıştı ve neredeyse 1 yıldır yatının restorasyon işleri yapılıyordu. İşlemler henüz tamamlanmadığı için bir süre otelde kalan ünlü sunucu sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile birlikte akdeniz sahillerini fethetti.

Yangınlar Tadını Kaçırdı

seren serengil salıncak

Restorasyonu tamamlanır tamamlanmaz yatına geçip tatilde burada devam eden Seren Serengil'in ilk uzun seyri Marmaris'e oldu. Ünlü bir otelde çocukluk arkadaşlarını ziyaret eden ünlü sunucunun keyfi ne yazık ki yangınlar sebebiyle bozuldu. Bir süre koydan çıkışlarına izin verilmeyen tekneler denizde mahsur kaldı. Seren Serengil'in yatı da onlardan biriydi. Neyse ki durum kontrol altına alınınca teknelerin çıkışına izin verildi ve Sero'da limana dönebildi.

Nihayet Ameliyat Oldu

seren serengil ameliyat oldu-1

Bu badireden sonra İstanbul'a geri dönen Seren Serengil nihayet ameliyat oldu. Ertesi gün hastaneden taburcu olarak bir süre dinlendi ve sonra ailesi ve arkadaşlarıyla gezip tozmaya başladı. Kendini iyice toparlayan ünlü sunucu, Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezonu başlamadan son bir tatile çıktı.

Gördükleri Karşısında Şok Geçirdi

seren serengil yatını kirletenlere tehdit

Soluğu yatında alan Seren Serengil'i ne yazık ki pek de hoş olmayan bir sürpriz karşıladı. İddiasına göre Kendisi yokken yanında çalışan gemici, arkadaşlarıyla birlikte alem yapmış, gezip tozmuş ve yatı da öylece bırakmıştı. Seren Serengil o manzarayı görünce sinirden çılgına döndü.

Tehditler Savurdu!

seren serengil yeni gemici arıyor

Sabaha kadar temizlik yaptığını söyleyen ünlü sunucu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olayın sorumlularına "Görüşücez" şeklinde tehditler savurdu. Gemiciyi işten Çıkaran Seren Serengil, yeni bir ilan vererek bu sefer ahlaklı bir gemici aradıklarını belirtti. Dileriz ki gönlüne göre bir gemici bulur.