Hadise'nin ismi bir türlü gündemden düşmüyor! Evliliği, aşk hayatı ve ayrılığıyla magazincilerin bir an bile olsun gözünü ayırmadığı güzel şarkıcı, şimdi de Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programının yorumcularıyla mahkemelik oldu! Bakalım Hadise ve Seren Serengil arasında neler yaşanmış?

Hadise VS Seren Serengil!

Son aylarda magazin gündeminin en önemli konularından biri, şüphesiz Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanması oldu. Henüz birkaç aylık evliyken ayrılacaklarını açıklayan çiftimiz tek celsede boşanmıştı ancak güzel şarkıcı Hadise hakkında iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Beyaz TV'nin Söylemezsem Olmaz programında uzun yıllardır yorumculuk yapan Seren Serengil, Hadise hakkında ortaya attığı iddiada güzel şarkıcı hakkında "metres" yakıştırmaları yapılmıştı.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Bu iddiaların ardından Hadise, Instagram'dan kendini savunmuş ve dava açacağını söylemişti; "Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim. Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim! Benim için ahlakın özü, üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır."

Bu arada Hadise'nin avukatı Feyza Altun'un, geçtiğimiz günlerde Reha Muhtar'ın kızıyla olan davası nedeniyle Seren Serengil'le mahkemelik olduklarını söylememiz gerekiyor. Hadise'nin bu açıklamasından sonra Seren Serengil'den hamle gecikmedi; "Mahkeme aç bana Ebru Gündeş'i şahit yazarım. O da var ya seve seve gelir. Ben o mesajları okudum Reza ile olan. Yetinmedim, Reza'nın avukatını aradım, avukat evet dedi. Ben söz verdiğim için burada söylemedim" açıklamasını yaptı.