Beyaz TV'nin sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", yıllardır izleyici kitlesini büyüterek yoluna devam ediyor. Bu alanda rakipsiz olan program, sürekli değişen yorumcu kadrosuyla öne çıkıyor. Kadro hep değişiyor çünkü o kadar sansasyonel isimler yer alıyor ki, bazen ele aldıkları konulardan daha büyük skandallara imza atıyorlar! Örneğin, Nihat Doğan olay yaratan açıklamaları, Ece Erken ise yasak aşkı uğruna karıştığı ayna kırma meselesi yüzünden programdan ayrılmak zorunda kaldı. Neyse ki, bu sezon ayrılan isim böyle skandallara karışmadan gitti!

Sebebi Bilinmiyor

Söylemezsem Olmaz

"Söylemezsem Olmaz", geçen sezon programın demirbaşı Bircan Bali'ye, Seren Serengil ve Arto'nun eşlik etmesiyle kendi izlenme rekorunu kırdı. Hepsi birbirinden iddialı olan "rüya takım", sezon sonu dağıldı! Yıldızı tekrar parlayan Arto, başka işlere yelken açmak için programdan affını istedi. Bu işe en çok kankası Seren Serengil üzüldü. Çünkü Arto'nun yerine gelen isim onun başının belasıydı!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Mahkemelik Oldular

Seren Serengil Deniz Akkay

Deniz Akkaya ve Seren Serengil, bir dönem birlikte program sunmuş ve kavga gürültü çıkmamıştı. Ama iki yıl önce Seren Serengil eşi tarafından aldatılan kadınlara çekilişle botoks hediye etmek gibi bir çılgın projeye başlayınca olanlar oldu! Deniz Akkaya, kadınların sorunlarının buymuş gibi görülmesine itiraz etti ve ikili mahkemelik oldu. Geçtiğimiz sezon da Seren Serengil katılamadığında konuk yorumculuk yapan Deniz Akkaya, o kadar beğenildi ki az kalsın Seren Serengil'i koltuğundan ediyordu. 

Kızı İçin Çalışıyor

Deniz Akkaya

İkili programda birbirine girer mi, bilinmez. Ama Deniz Akkaya'nın yeni işi için çok hevesli olduğu kesin. Öyle ki, Instagram paylaşımına bakınca magazin programında yorumcu hariç her şeyi görüyorsunuz!

"Yaklaşık iki sene önce yeni bir dünya düzeninin ortasına atıldığımızın farkında olmadan güne uyandık... O günden beri dünya ve ülkemiz zorlu sınavlardan geçiyor." diyen Deniz Akkaya, "Ayşe'm ve tüm yeni nesillere daha yaşanır yarınlar bırakmak için bizim yayıncı olarak ilk görevimiz bilinçleri açmak ve aydınlatmak, bizler de büyür öğrenir ve aydınlanırken..." diyerek işi ne kadar ciddiye aldığını ortaya koydu.