Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, aslında bir set aşkının kahramanları. 2013-2014 yılları arasında yayınlanan "Fatih Harbiye" dizisinde başrolü paylaşan çift, resmen ilk görüşte aşk yaşadı. Zaten çok kısa süre içinde de evlenmeye karar verdiler! 2016'da dünyaevine girdikleri dönemde Neslihan Atagül'ün kariyeri uçuşa geçmiş durumdaydı. Kadir Doğulu'nun işleri ise o kadar ses getirmiyordu. Ama bu durum ve "oyuncu egosu" bile aralarına giremedi. Birbirlerinin en zor gününde yan yana olan çift, geçtiğimiz aylarda ilk kez kötü bir haberle gündeme geldi!

Yasak Aşk İddiası

Kadir Doğulu Serra Arıtürk

Kadir Doğulu, uzun bir aradan sonra "Aşkın Tarifi" dizisiyle ekranlara döndü. Başrolü paylaştığı genç yıldız Serra Arıtürk'le de çok yakıştırıldı. Ama dizinin tanıtımı için paylaştıkları bir video başlarına iş açtı! Sette birbirlerinin gözlerinin içine bakarak şarkı söyleyen partnerlerin görüntüsü olay yarattı. Bu görüntülerin Neslihan Atagül'e bir saygısızlık olduğu söylenirken yasak aşk iddiaları aldı başını gitti!

Kadir Doğulu Neslihan Atagül-1

Bu videonun Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun evinde de bir kriz yarattığı söylendi. Ama Neslihan Atagül dolaylı yoldan iddiaları yalanlamayı seçti ve muhabirlere her fırsatta eşi ve Serra Arıtürk'ü izlerken çok eğlendiğini anlattı. Kriz çıktıysa da çoktan çözmüş gibi görünüyorlar. Öte yandan, abartılı sevgi gösterilerine de başladılar!

"Fırat'ım Şefim"

Kadir Doğulu Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, "Aşkın Tarifi" ilk başladığı dönemde sık sık dizinin fragmanlarını paylaşarak eşine destek oluyordu. Yasak aşk iddiaları tavan yapınca bu paylaşımlar da abartılı şekilde geri döndü! Dün akşam yayınlanan bölümden önce eşini paylaşarak "Fırat'ım, şefim!" diye Neslihan Atagül, diziyi izlerken de bir fotoğraf paylaştı.

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

Eşini kare kare paylaşması ve koyduğu ağzının suyu akan emoji sosyal medyada çok konuşuldu. Mesaj da bir kez daha alındı, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun arasında bir problem yok!