Set Ekstra Sezon Finali Bölümü 29 Mayıs Cumartesi Camdaki Kız dizisinin Adil’i Şerif Erol ile keyifli bir röportaj ekrana gelecek.

Set Ekstra, sezon finali bölümü ile ekrana geliyor...

Kanal D’nin çok izlenen dizilerinde neler yaşanmış, yıldız oyuncularla ilgili hangi detaylar merak ediliyor, programlarından son dakika haberleri ve setlerden en özel anların ekrana geldiği program Set Ekstra yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Sunuculuğunu Tülay Demir Oktay’ın üstlendiği programda dizilerin perde arkası, oyuncularla ilgili tüm bilinmeyenler ve çok izlenen programların en özel, en eğlenceli, en merak edilen detayları ekrana gelecek.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Set Ekstra’nın Cumartesi günü saat yayınlanacak sezon finali bölümünde, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız dizisinin Adil’i Şerif Erol ile keyifli bir röportaj ekrana gelecek. Çok Güzel Hareketler 2’nin son bölümünden kahkaha dolu bir skeç de yine Set Ekstra’da olacak.

Yayın Tarihi        :29 Mayıs Cumartesi/ 2021  

Yayın Saati         :08.15