Sevcan'la Lezzet Yolunda 6 Mayıs Perşembe Antalya'ya seyahat eden herkesin mutlaka görmesi gereken  yerlerini ekran başındaki izleyiciler ile buluşturacak.

SEVCAN ORHAN, AKDENİZ LEZZETLERİ İLE ANTALYA’DA

Show TV'nin her gün yurdumuzun farklı bir ilini gezerek tanıtan lezzet ve seyahat programı "Sevcan'la Lezzet Yolunda" bugün, Türkiye'nin turizm cenneti Antalya'da. 

Ünlü ses sanatçısı Sevcan Orhan’ın sunumuyla ekrana gelen programda bugün, yöre insanlarının hayat hikayeleri ile hem neşe dolu hem de duygu dolu anlar ekranlara taşınacak. Antalya'ya seyahat eden herkesin mutlaka görmesi gereken  yerlerini ekran başındaki izleyiciler ile buluşturacak olan Sevcan Orhan, el sanatlarımızdan hasır örme sanatının inceliklerini de öğrenecek. 

Sevcan Orhan'ın birbirinden güzel türküler eşliğinde renklendireceği programda Antalya’ya özgü yemekler serpme böreği, kabak döşeme, turunç reçeli, karadutlu kuru cacık ve Akdeniz'in meşhur deniz lezzetlerinden tarator soslu grida yapımı da izleyicilerle buluşacak.  

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

“Sevcan'la Lezzet Yolunda”, 6 Mayıs Perşembe günü saat 13.00’te yeni bölümüyle Show TV’de.