Sevcan'la Lezzet Yolunda 7 Mayıs Cuma Yeni Bölümünde doğal zenginlikleriyle ünlü Manisa ve turizm cenneti Antalya’da.

SEVCAN, MANİSA VE ANTALYA ARASI LEZZET YOLUNDA

Türkiye'nin özel lezzetlerini ve tarihi değerlerini izleyicilerine sunan seyahat ve lezzet programı "Sevcan'la Lezzet Yolunda" bugün doğal zenginlikleriyle ünlü Manisa ve turizm cenneti Antalya’da.  

Halk müziğinin sevilen sesi Sevcan Orhan, şehrin simgelerinden tarihi Sultan Cami’yi gezerek mesire şenliklerinin hikâyesini izleyicileriyle paylaşırken, Manisa’nın nohut mayasıyla yapılan meşhur taban simidi, Hürrem tatlısı ve Manisa kebabı gibi yöresel lezzetlerinin sunumunu izleyicilerle paylaşacak.

Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları

Yöre insanının tadına doyum olmaz sohbeti ve tarihi güzellikleriyle Antalya gezisine devam edilecek olan programda bergamotlu ananaslı iç pilav, piyaz ve kulaklı çorbasının tarifi paylaşılacak. Antalya’nın antik kentlerini, dillere destan Düden Şelalesi’ni ve Anadolu Oyuncak Müzesi’ni gezen sevilen sanatçı Sevcan Orhan, her zaman olduğu gibi güzel sesiyle ve türkülerle programa renk katacak.

"Sevcan'la Lezzet Yolunda" 7 Mayıs Cuma günü saat 13.00’te yeni bölümüyle Show TV’de.