Şubat ayı içerisinde yapacağınız tatil veya iş seyahatlerinizi daha tasarruflu hale getiren kredi kartı kampanyaları bulunuyor. Seyahat alışverişlerinizde yüzlerce TL puan kazanabileceğiniz kredi kartı kampanyaları sayesinde yolculuklarınız çok daha ekonomik hale geliyor. Bankalar tarafından sunulan seyahat harcamalarına yüzlerce TL değerindeki puanları kazanmak için Şubat sonuna kadar seyahat alışverişlerinizi yapmalısınız.

Yapı Kredi WorldCard Seyahat Alışverişi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası 1.02.2022 ile 28.02.2022 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde tüm seyahat harcamalarınıza 150 TL’ye varan WorldPuan kazandırıyor. Şubat ayı içerisinde yapacağınız tüm seyahat harcamalarınızı Yapı Kredi WorldCard kredi kartıyla yaparak, 150 TL’ye varan WorldPuan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi seyahat harcamalarına özel kampanya kapsamında seyahat, konaklama  ve araç kiralama sektörlerinde yapacağınız alışverişleriniz yer alıyor. 28 Şubat’a kadar belirtilen sektörlerde yapacağınız her 2.000 TL ve üzeri alışverişinize tam 75 TL değerinde WorldPuan kazanabilirsiniz. Her WorldCard sahibi, Yapı Kredi tarafından düzenlenen seyahat kampanyasından en fazla 2 defa yararlanabiliyor. Böylelikle Şubat ayı içerisinde konaklama, seyahat ve araç kiralama sektörlerinde yapacağınız ilk 2 2.000 TL ve üzeri alışverişinize 75’er TL olacak şekilde toplamda 150 TL WorldPuan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi 150 TL WorldPuan Nasıl Kazanılır?

Yapı Kredi WorldCard kredi kartı müşterileri, Şubat ayı içerisindeki seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörü harcamalarına 150 TL’ye varan WorldPuan kazanabilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile birlikte bireysel TLCard sahibi olunması yeterlidir.

Kampanya kapsamında 2.000 TL ve üzeri harcamaları konaklama, seyahat ve araç kiralama sektörlerinde Yapı Kredi World üye işyerlerinde Yapı Kredi kredi kartı veya TL kartı ile yapmalısınız. Böylelikle kampanya koşullarını sağlayarak her 2.000 TL ve üzeri harcamanız için 75 TL olacak şekilde toplamda 150 TL WorldPuan kazanabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Kampanyada kazandığınız WorldPuan’lar, kampanyaya dahil olan kredi kartı veya banka kartınıza 8.03.2022 tarihine kadar yüklenir. Kampanyada kazandığınız WorldPuan bakiyesinin kartınıza yüklenmesinden sonra en geç 8.04.2022 tarihine kadar kullanmalısınız. Bu tarihe kadar kullanmadığınız WorldPuan’larınız otomatik olarak silinir. Kazandığınız WorldPuan’ları harcama koşulu olmadan tüm Yapı Kredi World üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.