Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ile barışınca yine fairytale yaşamaya başladı gerçekleri unuttu!

Şeyma Subaşı yine bildiğimiz gibi! Ülkede yaşanan tüm afetlere rağmen eğlencesini ve aşkını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Şeyma Subaşı, Meedo ile birlikte Bodrum'a gelmek için yola çıktı fakat sevgilisinin özel uçağını göstermekten geri durmayan Şeyma, ülkede yaşanan yangınları unutup yine fairytale yaşamaya başlayınca sosyal medyadan linç yemekten kurtulamadı.

Barıştılar!

Meedo ve Şeyma ikilisinin ilişkilerine bir anlam verememiş olsak da; çiftimiz bugünlerde mutluluk pozları vermekten geri durmuyor. Neden ayrıldılar ya da nasıl barıştılar bilemiyoruz ancak ortaya atılan birçok iddianın yalan çıktığı da bir gerçek. Hayatlarının her detayını paylaşan Şeyma, Meedo ayrılığı hakkında konuşmak istememiş ve geri durmuştu.

Fakat milli eniştemiz Meedo, Şeyma'ya aşkını Instagram üzerinden şu sözlerle duyurmuştu; ”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil. Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur. İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. aslına bakarsanız ben bir insanla ilişkide olduğumda onun da aynı harcama imkanına sahip olması gerektiğine inanırım ve istediği her şeyi alabilmeli. Benimle aynı yasam tarzına sahip olabilmeli. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.”

Yine Şeyma Yine Linç!

Bu açıklamalardan sonra Şeyma'yı yeniden kazanmayı başaran Meedo ile güzelimizin peşinden oldukça koşmuş anlaşılan! Bu konunun ardından ise yeniden Meedo'yu takip etmeye başlayan Şeyma, sevgilisiyle birlikte fotoğraf yüklemekten de geri durmamıştı. Ülkemizde devam eden yangınlara aldırmadan Ibiza'dan parti görüntüleri paylaşan Şeyma Subaşı, bugün ise Ibiza'dan Bodrum'a gelmek için yola çıktı.

Sadece Borcam Kullanarak Birbirinden Güzel Tatlılar Yapabilirsiniz, Sadece 15 Dakikaya İhtiyacınız Var! Sadece Borcam Kullanarak Birbirinden Güzel Tatlılar Yapabilirsiniz, Sadece 15 Dakikaya İhtiyacınız Var!

Ama Şeyma Subaşı özel jete biner de bunu Instagram'da paylaşmadan durur mu? Asla! Ülkede yaşanan tüm yangınlara rağmen sevgilisiyle özel uçakta kucak kucağa fotoğraf paylaşan Şeyma, yine linçlerin hedefi olmayı başardı!