Sosyal medyanın sansasyonel ismi Şeyma Subaşı yine magazin gündemine oturmayı başardı. Sevgilisi Meedo'nun fotoğrafını "Birbirlerine çok benziyorlar" notuyla palaşan Şeyma kızımız, bakın sevgilisini kime benzetti! Öyle tahmin ediyoruz ki Meedo o notu görünce sinirden küplere bindi.

Aradığı Aşkı Meedo'da Buldu

şeyma subaşı meedo 4

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, ne yazık ki kısa süre sonra sevgilisinden ayrıldı. Geçtiğimiz kış yolu Meedo ile kesişen Şeyma kızımız sonunda aradığı aşkı buldu. Dolu dizgin bir aşk yaşayan genç çift, Şeyma Subaşı'nın Meedo'nun ailesiyle tanışmasından sonra evlilik kararı aldı.

şeyma subaşı evlilik haberi

Bu haberi sosyal medya hesabından "Yapılacak çok iş var, davetli listesi hazırlayarak başladık" şeklinde duyuran Subaşı, kısa süre sonra sevgilisi Meedo'dan romantik bir evlilik teklifi aldı. Tabi her fotoğrafta gözümüze takılan kocaman tektaşı da unutmamak lazım.

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Hamile Olduğunu Önce Yalanladı Sonra Kabul Etti

şeyma subaşı meedo - Kopya

Çiftimiz aniden evlenmeye karar verince, Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu dedikoduları hızla yayılmaya başladı. Haberleri "Hamile değilim. Evlenmeden olmaz zaten" notuyla paylaşan Şeyma kızımız, başta yalanladığı hamileliği sonrasında kabul etti. Sosyal medya hesabından açıklama yaparak haberi ilan eden Şeyma Subaşı  açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

şeyma subaşı hamile

"Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım".

Çok Geçmeden Bebeğini Kaybetti

şeyma subaşı ve meedo 4 - Kopya

Bu haberden iki gün sonra ise "Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim" şeklindeki paylaşımıyla bebeğini kaybettiğini açıkladı.

Meedo il Ayrılıp Patilemeye Başladı

şeyma subaşı a

Bu açıklamanın ardından Meedo ile yollarını ayırdıklarını söyleyen Şeyma Subaşı, ayrılığın ardından kızı Melisa ile birlikte ayrı bir eve çıktı. Bir süre yenii ev, huzurlu hayat ve parti temlı paylaşımlar yapan Şeymasubaşı'nın o paylaşımlarından birinde, yüzüğünü tekrar parmağına taktığı gözümüze takıldı. Demek ki Şeyma- Meedo çifti barışmıştı.

Barışmalarını Türkiye'de Kutladılar

şeyma subaşı meedo 2 - Kopya

Barışmalarını bir tatille taçlandırmak isteyen Şeyma Subaşı ve Meedo, Türkiye'ye geldi. Meedo ile Şeyma Subaşı'nın ailesi tanıştı ve aile hepbirlikte tatil yapmaya başladı. Ancak sanıyoruz ki Şeyma Subaşı'nın son paylaşımıyla birlikte bu mutlu aile tablosuna gölge düştü.

Bu Sefer Meedo'yu Kızdırdı

şeyma subaşı meedoyu köpeğe benzetti

Meedo'nun kucağında köpekle birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak "Birbirlerine çok benzemiyorlar mı?" notunu ekleyen Şeyma Subaşı, bu sefer galiba Meedo'yu kızdırdı. Umuyoruz ki bu paylaşıma Meedo eniştemiz alınmamıştır.