Instagram'ın en çok konuşulan isimlerinden olmayı başaran isimlerden biri de Şeyma Subaşı! Bundan yaklaşık 10 yıl önce Acun Ilıcalı sayesinde hayatımıza giren Şeyma Subaşı, paylaşımlarıyla sosyal medyanın göz bebeği. Üstelik Şeyma, şimdilerde eski eşi Acun Ilıcalı'dan bile daha ünlü biri olmayı başardı. Geçtiğimiz yıllarda ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra birçok kişi Şeyma Subaşı'nın bir daha eski lüks hayatına dönemeyeceğini düşünüyordu fakat tam tersi oldu desek yanlış olmaz! İki yıldır Mısırlı milyarder Meedo eniştemiz ile ilişki yaşayan Şeyma Subaşı, sonunda Instagram üzerinden davetiyelerini paylaştı ancak davetiyenin üzerine düştüğü not oldukça ilginçti!

Acun Ilıcalı'dan sonra İtalyan Dj Guido ile birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, İtalyan sevgilisinden ayrıldıktan sonra Türkiye'yi terk ederek Amerika Miami'ye taşınmıştı. Orada yaşamına devam ederken Meedo ile tanışan ve birliktelik yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl sevgilisi ile nikah masasına oturacağı iddia edildi. Ancak Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda evlilikten dönmüş ve Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo eniştemiz ile yollarını ayırmıştı. Ayrıldıktan sonra Türkiye'ye dönen ve kızı Melisa'yla yaşamaya başlayan güzelimiz sevgilisi Meedo ile yeniden barışmış ve güzel bir tatilden sonra beraber yaşadıkları Miami'ye geri dönmüştü.

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Düğün Davetiyesini Paylaştı!

Şimdi ise gördüğümüz kadarıyla çiftimiz ilişkilerine tam gaz devam ediyor! Üstelik Şeyma Subaşı sık sık Meedo ile evleneceğinin sinyallerini vermekten de geri durmuyor. Son olarak Meedo'nun omzuna Şeyma ve kızı Melisa için dövme yaptırdığını görmüştük. Biz hayretler içerisinde bu gelişmeleri seyrederken, Şeyma Instagram hikayesinde sevgilisiyle fotoğraf paylaşıp "Senin karın olmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Bizler evliliğin ne zaman olacağını merak ederken, Şeyma Subaşı'dan şaşırtıcı bir paylaşım geldi. Meedo ile düğün davetiyelerini Instagram'da takipçilerine gösteren Şeyma, üzerine yazdığı notlarla herkesi şaşırttı; "Mutluluğunu sosyal medyadan paylaşıp durma Şeyma. Senin paylaşımlarını gören herkes senin mutluluğunu istemiyor falan filan... O sırada ben. Mutluluk bir seçimdir arkadaşlar. Ve ben çok mutlu bir insanım. Bazen bunları paylaşmak hoşuma gidiyor. Aman neyse, çoook heyecanlıyım" Bakalım çiftimiz düğününü dört gözle bekliyoruz!