Sosyal medyanın ve magazinin her adımını merakla takip ettiği Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'den yeni haberler var. Gündemden hiçbir şekilde düşmeyen ikilinin ilişkileri inişli çıkışlı günleri geride bırakmış gibi görünüyor. Son zamanlarda ayrıldıklarına dair iddialarla konuşulan çift, son olarak Mohammed Alsaloussi'nin dövmesi ile bu iddiaları bir kez daha asılsız çıkardı. İşte Meedo'nun sırında yazılı olan isimler ve haberin detayları!

Meedo Şeyma'dan Ayrılmış!

Şeyma Subaşı ve Mısırlı zengin sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin ilişkilerini ve hatta ilişkinin neredeyse tüm detaylarını bilmeyen yoktur. Geçtiğimiz zamanlarda sahte hediyeler verdiği gerekçesi ile bir süre ayrılık yaşayan çift, bu tartışmaların ardından yeniden bir araya gelmişlerdi. Hatta hatırlayacağınız üzere söz konusu ayrılığın nedeninin Şeyma Subaşı değil Mohammed Alsaloussi olduğu da ortaya çıkmıştı. Çünkü Meedo, sevgilisi Şeyma Subaşı'nın ilişkilerini çok fazla ortada yaşıyor olmasından şikayetçiydi. Ancak bu krizi de atlatan çift yeniden ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar verdiler.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

İkisinin de İsmini Yazdırmış

Geçtiğimiz yıl Meedo'nun evlilik teklifini kabul eden Şeyma subaşı ise, o gün bugündür düğün hazırlıklarında. Ancak bildiğiniz gibi biz bu hazırlıkların artık sona erip de düğünün gelmesini beklerken, "Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verdik..." diyerek ilişkilerini noktaladıklarını açıklamışlardı. Hatta Şeyma Subaşı soluğu İstanbul'da alarak ilk fırsatta da "Meedo" dövmesini sildirmişti. Bu esnada biz ilişkilerinin Meedo'nun aldığı hediyelerin sahte olmasından dolayı bittiğini düşünütken Meedo "Şeyma'dan ayrılan bendim." deyivermişti. Hatta tüm bunların üzerine Meedo'nun adı başka bir yabancı modelle bile anılmaya başladı. Tam artık her şey bitti derken Şeyma Subaşı'nın yeniden Meedo'nun verdiği yüzükle Instagram'da boy gösterdiğini görmeye başladık. Bunun ardından dolu dizgin ilişkilerine devam eden ikili son zamanlarda gayet iyi görünüyor ve evlilik hazırlıklarına devam ediyorlar. Hatta Mohammed Alsaloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa için harika bir jest bile yapmış. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın kızları Melisa ile arası gayet iyi olan Mohammed Alsaloussi, omzuna Şeyma ve Melisa yazdırarak arasına da sonsuzluk işareti koymuş. Bakalım ilişkileri bu kez sonsuza kadar yürüyebilecek mi?