puhutv Orijinal dizisi ‘Seyyar’, yeni bölümleriyle Cuma günleri izleyici ile buluşuyor. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyan dizi, yeni bölümüyle 9 Temmuz Cuma günü puhutv’de…

Yapımcılığını Limon Yapım'ın üstlendiği ‘Seyyar’ seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca’nın yer aldığı ‘Seyyar’, merak uyandıran etkileyici senaryosu ile de dikkat çekecek. Yönetmenliğini Cem Özüduru üstlendiği ‘Seyyar’ın senaryosunu; Cem Özüduru ve Ozan Ağaç birlikte yazıyor. 

Gerçeklerle yüzleşme sırası Yasin’e gelir… Duruşma günü gelmiş Çiğdem taburcu olmuştur. Yasin paramparça olan arabasının başında tedirgince duruşma saatini bekler. Suat, Yasin’e mahkemede yanlış bir şey söylememesi gerektiğini hatırlatarak yeni teslimat adresini verir. Adliyeden tutuksuz yargılanma kararı çıkan Çiğdem sonunda evine gelir. Yasin onu eve bıraktıktan sonra teslim edeceği adrese gider. Korkunç anlar yaşadığı eve dönen Çiğdem’in tedirgin psikolojisi Seda’nın telefonu ile daha karanlık bir hal alır. Seda, Yasin’in bir şeyler sakladığını düşünmektedir. Çiğdem onunla konuştuktan sonra evi aramaya başlar ve Seda’nın haklı olduğunu anlar. Yasin’i eve dönünce büyük bir yüzleşme anı beklemektedir. 

            

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Yayın Günü:        9 Temmuz Cuma / Yeni Bölüm – 5. Blm

Yapım:              Limon Yapım
Yönetmen:          Cem Özüduru
Senaryo:          Cem Özüduru ve Ozan Ağaç
Oyuncular:          Ozan Ağaç (Yasin), Özge Özacar (Çiğdem), Erdem Kaynarca (Suat), Zeynep Coşkun (Seda), Nevzat Yılmaz (İsmail), Eşref Seyitoğlu (Tarık), Nalan Olcayalp (Leman), Onur Alagöz (Rıfat), Emir Ünver (Kudret), İbrahim Şahin (Ali), Semiha Bezek (Bahar), Vurgun Adayalı (Hüseyin), Emirhan Akbaba (Hamit), Yaşar Karakulak (Nedim), Fatih Berk Şahin (Tufan), Burak Altunsoy (Ömer), Serkan Beşiroğlu (Cihan) ve Alperen Aldanmaz (Uğur) gibi önemli isimler yer alıyor.