Emekliler, tüm bankalar için en sevilen müşteri kesimini oluşturuyor. Bankalar, her ay SGK’ dan düzenli olarak maaş ödemesi alan emeklilerin kendisini tercih etmesi için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bankaların emeklilere özel düzenledikleri kampanyaları promosyon ödemeleri ve emeklilere özel koşullara sahip kredi kampanyalarından oluşuyor. İşte o kampanyalardan birisi de PTT’den geldi. PTT’den tüm emekli müşterilerine özel 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası!

PTT’den Emeklilere Özel 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

PTT, tüm acil nakit ihtiyacı oluşan emekliler için çok avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasını sunuyor. Bu kampanya kapsamında tüm emekliler PTT’ye başvuruda bulunarak, acil nakit ihtiyaçları için tam 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabiliyor. PTT’nin Alternatif Bank ile yaptığı anlaşma çerçevesinde emeklilere sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 3 aya kadar erteleme şansından ve tam 36 aya varan vade fırsatından yararlanılabiliyor.

PTT’nin emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yalnızca emekli maaşını PTT’den alan emekliler faydalanabilmektedir. Kampanya geçerlilik tarihlerinde diğer bankalardan aldığı emekli maaşını PTT’ye taşıyanlarda emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmektedir.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Emekliler Borçlarından Kurtulabiliyor

Emekli maaşını PTT’den alanlar hemen başvuruda bulunarak, PTT aracılığı ile kullandığı diğer bankalardaki kredi borçlarını çok uygun koşullarda kapatabilme şansına sahip olabiliyor. Üstelik diğer bankalardaki gecikmede olan kredi borçlarını çok uygun geri ödeme koşulları ile yeniden vade yapabilme şansına sahip olunduğu gibi tam 3 ay boyunca taksit ödemek zorunda da kalmıyor.

Böylelikle kredi ödemeleri hem düzene sokulabiliyor hem de 3 aylık rahat bir nefes alınabiliyor.
PTT’nin emekli müşterilerine özel sunduğu Aktif Bank PTT İçi Birleştirme kredisi sayesinde PTT aracılığı ile kullanılan diğer banka kredi borçları kapatılıyor. Üstelik çok daha uygun ödeme koşullarıyla PTT çatısı altında toplanıyor. Emekliler PTT’ye başvuruda bulunarak 50.000 TL’ye kadar olan borçları için %3.39 faiz oranıyla tam 36 ay vade koşulları ile kredi kullanabiliyor. Ayrıca 3 ay ödemesiz dönemi de seçerek, ilk 90 gün boyunca kredi ödeme zorunda kalmadan, ekonomik olarak rahat bir nefes alınabiliyor.