Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Sahnelerin sevilen isimlerinden Sibel Can'ın Hakan Ural ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Engincan Ural uzunca bir süre birlikte olduğu sevgilisi Merve Kaya ile nikah masasına oturdu. Çiftin sevdikleri ile birlikte gerçekleşen düğünlerinde sanat ve magazin camiasının önemli isimleri de yer aldı. Her iki ailenin de dostlarının yer aldığı düğünde çiftin nikahını Bodrum Belediye Başkanı Yardımcısı Ummuhan Yurt kıydı. İşte ünlü iki ismin oğlu Engincan Ural ve sevgilisi Merve Kaya'nın düğününden merak edilen detaylar!

Engincan Ural Bodrum'da Evlendi!

Sanat camiasının önemli isimlerinden olan şarkıcı Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural, epey uzun bir süredir birliktelik yaşadığı sevgilisi Merve Kaya ile dün dünya evine girdi. Ünlü şarkıcı ve sinema oyuncusu Sibel Can'ın Hakan Ural ile 1988-1999 yılları arasında süren evliliğinden dünyaya gelen oğlu Engincan Ural, dün sevgilisi Merve Kaya ile Bodrum'da evlendi. Henüz geçtiğimiz Nisan ayında evlilik teklifinde bulunan Engincan Ural, sevgilisi Merve Kaya'dan "Evet" cevabı almış ve genç çiftin arkadaşları bu mutlu anlarını bol bol sosyal medyaya taşımıştı. Nisan ayındaki teklifin ardından hızla evlilik hazırlıklarına başlayan genç çift dün sonunda Bodrum'da nikah masasına oturdu. Genç çiftin nikahlarını ise Bodrum Belediye Başkanı Yardımcısı Ummahan Yurt kıydı. Nikah töreni ve ardından yapılan düğünde ise ikilinin aileleri ve yakın dostları yer aldı. Engincan Ural ve Merve Kaya'nın düğününe sanat, televizyon ve magazin dünyasının önemli isimleri de katıldı.

Oğlu ve Gelini İçin Söyledi

Düğünde gözler aynı zamanda genç çiftin yanı sıra ailenin diğer fertlerinin de üzerindeydi. Engincan Ural'ın kardeşi Melisa Ural da kardeşinin düğününe uzun bir süredir birliktelik yaşadığı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile birlikte katıldı. Bunun yanı sıra düğünde şarkıcı ve anne Sibel Can da oğlu ve gelini için sahneye çıkarak şarkılarını seslendirmeyi ihmal etmedi. Ural ve Kaya çiftinin düğün törenlerine ilişkin çekilen fotoğraflar da sosyal medyada yerini buldu.

Diğer yandan Sibel Can Hakan Ural'dan boşandıktan sonra 2000 yılında Sulhi Aksüt ile nikah masasına oturmuş 2010 yılında da yollarını ayırmışlardı. İkilinin bu evlilikten Emir isminde bir oğulları var.