Otomobil almayı düşünenler için 2022’nin en avantajlı kampanyaları Ford’dan geliyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markalarından Ford, 2022 Bahar dönemine özel kampanyasıyla bahar keyfini doyasıya yaşatıyor. Ford markalı otomobil modellerine çok uygun koşullar ve avantajlı ödeme seçenekleri ile sahip olmak isteyenler Ford yetkili satıcılarına başvuruyor!

Ford Uygun Faizli Araç Finansman Desteği

2022 itibariyle otomobil piyasasında yaşanan ciddi artışlar, tüm hızıyla etkisini sürdürüyor. Durumda böyle olunca herkesin hayalindeki araca sahip olma hedefini başka bir zamana ertelemek zorunda kalmasına neden oluyor. Ancak Ford, 2022’de herkes araba sahibi olsun diye bahar coşkusunu şenlendirecek düşük faizli araç kredisi kampanyasını duyurdu.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ford tarafından sağlanan ve belirli Ford markalı binek araçlarında kullanabileceğiniz düşük faizli araç kredisi kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Ford araç kredisi kampanyasıyla 100.000 TL limitli kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kredi kullanımında tam 12 aya varan vade imkanından ve sadece %0.99 kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle çok uygun koşullarla hayalinizde araca sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ford Kişiye Özel Araç Kredisi Kampanyası

Ford tarafından sağlanan araç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için 07.04.2022 tarihine kadar Ford yetkili satıcılarına şahsen başvuruda bulunulması gerekiyor. Bu tarihe kadar yapacağınız başvuru ile 100.000 TL limitli ve 12 ay vadeli araç kredisini sadece %0.99 gibi düşük faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Ford tarafından gerçekleştirilen binek araçlarda avantajlı kredi kampanyası binek araçlarda geçerlidir. Buna göre Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga, Ford EcoSport otomobil modellerinin satın alımlarında Ford araç kredisi finansmanından faydalanabilirsiniz. Sadece %0.99 gibi oldukça uygun kredi faiz oranına sahip olan Ford araç finansmanında bütçenize uygun ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Peşinat ödemesinin dışında aylık ödemeler ile birlikte opsiyonel ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle “balon ödeme” seçeneğinden faydalanarak, ödemelerinizi gelir ve bütçe durumunuza göre e iyi şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

Ford’dan belirtilen modellerin satın alımlarında yapacağınız 100.000 TL limitli araç kredisi kullanımında 12 ay vade seçeneğini tercih ederek, %0.99 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarlarınız yalnızca 8.990.76 TL olarak belirlenir.