Araba satın almak isteyenler artık hayallerini ertelemek zorunda kalmıyor. Son yıllarda otomobil sektöründe yaşanan fiyat artışları ve gelen vergi zamlarıyla birlikte herkes için araba almak hayli zor bir hale gelmişti. Yüksek faizli araç kredileri ise vatandaşın belini büküyordu. Toyota, tüm bunları geride bıraktıran yeni bir sıfır km araç kampanyasıyla geldi. Toyota araç finansmanı kredisiyle herkese 100.000 TL limitli araç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Üstelik Toyota’da araç kredisi faizi sadece %0.69!

Toyota Hilux’a Özel 0 Km Araç Kampanyası

Toyota’nın en sevilen otomobil modellerinden Hilux’ a sahip olmak isteyenler, vakit kaybetmeden en yakın Toyota mağazasına gidiyor. Çünkü Toyota 2022 bahar kampanyaları kapsamında en yeni Hilux otomobil modeline özel avantajlı bir araç kredisi desteği sunuyor. Böylelilikle birikiminiz olmadan da çok uygun geri ödeme koşulları ve cazip faiz oranlarıyla hayalinizdeki bu araca sahip olabilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Şehir ve doğayı ayaklarınızın altına serecek yapısıyla Toyota Hilux, yenilmez bir araç kullanım deneyimi sunuyor. Bu deneyimi yakalamak isteyenler için Toyota %0.69 faiz oranlı araç kredisi desteğinden faydalanıyor. Toyota tarafından sunulan ve yalnızca 2022 model Hilux otomobil modeli için geçerli olan 100.000 TL limitli ve %0.69 faizli araç kredisinde tam 12 aya varan vade fırsatı da bulunuyor. Böylelikle aylık araç kredisi taksit tutarlarınız daha makul seviyelerde oluyor ve aracınızın kredisinin geri ödemelerinde zorluk yaşamıyorsunuz.

Toyota 12 Ay Vadeli Araç Kredisi Kampanya Koşulları

Toyota tarafından sağlanan ve yalnızca Totoya mağazalarından yapılacak 2021 Hilux otomobil modeli satın alımında kullanılabilecek araç kredisi ile ilgili detaylarda açıklandı. Toyota tarafından mağazalarına gelen müşterilerine sunduğu 100.000 TL limitli, 12 ay vadeli ve %0.69 faizli araç kredisi Akbank, Garanti BBVA ve ALJ Finans tarafından sunulmaktadır. Bu çerçevede finans kuruluşları tarafından uygulanan faiz oranlarında ve taksit alternatiflerinde tüketicinin bankacılıktaki kredi sicil durumuna göre değişkenlik gösterebileceği belirtilmektedir. Çok uygun faiz oranları ve 12 ay vade seçeneğiyle en yeni model Toyota Hilux otomobiline sahip olmak için sizde hemen en yakın Toyota mağazalarına başvuruda bulunabilirsiniz.