Hep araba sahibi olmanın hayalin kuran ancak yaşam koşulları nedeniyle bu hayalini gerçeğe dönüştüremeyenlere müjde İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası 2022 yılında herkesin hayalindeki araca sahip olmasını sağlayacak çok avantajlı taşıt kredisi kampanyası gerçekleştiriyor. Çok uygun taksit tutarlarıyla araç sahibi olabilmenizi sağlayacak İş Bankası taşıt kredisi ürününe hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Sıfır ve İkinci El Taşıt Kredisi Kampanyası

İş Bankası 2022’de ister sıfır km ister de ikinci el otomobil alımlarınızda avantajlı araç kredisi kullanabilmenize yardımcı oluyor. Araç kredisi ile araç satın alabilmenize yardımcı olan İş Bankası taşıt kredisine hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Son yıllarda çok ciddi artışların yaşandığı otomobil piyasasındaki fiyatlardan olumsuz şekilde etkilenmeden, bütçenize/gelirinize uygun seviyelerdeki taşıt kredisi taksitleri ile araba sahibi olabilmenize yardımcı oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İş Bankası taşıt kredisi kampanyasında sıfır km otomobillerde aracın nihai fatura değeri üzerinden kredi limiti tanımlanmaktadır. İkinci el otomobil alımlarında ise aracın kasko değeri üzeriden kredi limiti tanımlama yapılmaktadır. Buna göre 120.000 TL’ye kadar 48 ay, 120.001 TL ile 300.000 TL arasına 36 ay, 300.001 TL ile 750.000 TL arasına 24 ay, 750.001 TL ile 1.500.000 TL arasına 12 aya varan vade seçeneği sunulmaktadır. Bu şekilde çok daha uygun aylık taksit tutarlarından faydalanarak, taşıt kredisi geri ödemelerinizi daha ekonomik koşullarda gerçekleştirebilme şansından yararlanabilirsiniz.

İş Bankası 48 Ay Vadeli Taşı Kredisinde Size Özel Faiz Oranları

Sıfır veya ikinci el araç alımlarınızı çok daha uygun koşullarda yapabilmeniz için 48 ay vade seçeneğinin yanı sıra size özel faiz oranları sunuluyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında sıfır ve ikinci el otomobil alımlarınızda vade seçiminize ve kredi limitine göre değişen faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Buna göre 120.000 TL değerindeki taşıt kredisi kullanımınızda 48 ay vadeden faydalanabilirsiniz. Bu doğrultuda taşıt kredisi aylık taksit tutarları 3.561.22 TL olur. Çünkü 48 ay vadeye sadece %1.29’dan başlayan kredi faiz oranlarından faydalanılabilmektedir. Ayrıca kredi tahsis ücreti, taşınır rehin tesisi ve kasko sigortası ücretleri de kredi ödemelerine yansıtılmaktadır.