İstanbul Esenyurt'ta işlenen o cinayetin perde arkası herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenyurt'ta akılalmaz bir cinayet işlendi. Esenyurt'taki bir pastanede geçen olayda sabah saatlerinde kahvaltısını eden Mesut Ş.'nin yanına 3 arkadaşı geldi ve aynı masaya oturmak istedi. Bir süre aralarında konuşan dörtlü, ilerleyen zamanlarda tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetlenmesiyle tabancasını çıkaran Mesut Ş., 3 arkadaşına da ateş ederek ağır yaraladıktan sonra olay yerinden silah zoruyla alıkoyduğu bir taksiyle kaçtı.

3 Kişiden 1'i Hayatını Kaybetti!

kavga

Mesut Ş. olay yerinden kaçtıktan sonra ağır yaralanan 3 kişi için etraftakiler sağlık ekiplerini çağırdı. Gelen sağlık ekipleri yaralılara yardım edip en yakındaki hastaneye sevk etseler de yaralılar arasında bulunan Muhammed Ş. hayatını kaybetti. Diğer yaralılar Selahattin E. ve Özkan V.'nin ise durumları ciddiyetini koruyor ve her iki isminde tedavileri sürüyor.

Yakalanması Uzun Sürmedi!

tutuklanma

Tartışma sonrası, arkadaşlarını vurup bir taksi ile ortalıktan kaybolan Mesut Ş., oldukça büyük çaplı bir arama operasyonu ile aranmaya başlandı. Güvenlik kameraları ile izlenme altına alınan Mesut Ş.nin el koyarak kaçtığı taksi takip edildi ve plakası da gözönünde bulundurularak yeri tespit edildi. Mesut Ş. olaydan kısa bir süre sonra Cinayet Büro Amirliği tarafından Bahçelievler'de yakalandı. Bahçelievlerde bir adreste saklanan Mesut Ş. yakalandıktan sonra direkt olarak polis merkezine götürüldü ve ifadesi alındı. İfadesindeki kan donduran ayrıntılar ile dikkat çeken Mesut Ş., cinayet sebebini de açıkladı.

Olayları Bu Noktaya Getiren Şey Küfürmüş!

suç

Mesut Ş., polis merkezine götürüldükten sonra ifadesi alındı. Adam yaralama ve cinayetten suçlanan Mesut Ş., bu suçları işlemesinin nedenlerini anlattı. Tartışma esnasında küfürleşme olduğunu ve karşı tarafın kendisine küfür ettiğini belirten Mesut Ş., bu ifadesi ile duyanları hayrete düşürdü. Aynı zamanda ''Muhammed Ş. ile aramızda namus meselesi vardı!'' diyen Mesut Ş., adliyeye sevk edildi.

 

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!