Farklı ses rengiyle olduğu kadar söylediği şarkılarla müzik severlerin dikkatlerini üzerine çeken pop müziğin yeni idolü Cem Bekar geçen hafta çıkardığı Sezen Aksu şarkısından oluşan “Yolculuk” isimli albümü ile kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. 

Ünlü iletişimci Özgür Aras'ın prodüktörlüğünü yaptığı 15 şarkının sözü ve müziğinde Sezen Aksu imzası bulunan “Yolculuk” adını verdiği albümüne gelen güzel yorumlara çok mutlu olduğunu söyleyen Cem Bekar’a, son olarak sosyal medya hesabından Simge Sağın albümü çok kıskandığını belirleyerek, övgüler yağdırdı. 

img-20210607-wa0003.jpg

Cem Bakar dinliyorum. O kadar güzel ki… Albümün tamamını dinleyip delirdim. Tam o çocukluğumdaki uzun yol albümleri gibi. İçinde o kadar sevdiğim şarkılar var ki… Kıskandım vallahi!” notuyla paylaşan Simge, Sezen Aksu'ya da, 'Teşekkürler Minik Serçem' diyerek, favori şarkısının da “Bir Süre Düşmanız” olduğunu söyledi.

MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi

Geçen hafta müzik severlerle buluşan 15 ayrı Sezen Aksu şarkısından oluşan Cem Bekar “Yolculuk” albümü müzik marketlerde en çok satan albüm olurken dijital platformlarda şarkıları en çok paylaşılan sanatçı oldu.