Ünlü oyuncu Sinem Kobal, son günlerdeki ilginç sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Normalde pek suya sabuna dokunmasa da gelişmeler onu bile çıldırttı!

Sinem Kobal, çocuk yaşlarda başladığı oyunculuk kariyerinde yaşıtları gibi kaybolmadı. Tam tersine hem eğitiminin hem de kariyerinin hakkını vermeyi başardı. Daha 18 yaşındayken bile pek çok projede başrol oynayan ünlü isim, "Selena" dizisi sayesinde özellikle çocuk izleyicilerin kahramanına dönüştü. Onu bu "ciddiyetsiz" imajdan kurtaran diziler ise "Küçük Sırlar" ve "Gönül İşleri" oldu. Duayen sinemacı Uğur Yücel'le çalıştığı "Yaktın Beni" filmiyle kariyerini bambaşka bir noktaya taşıyan Sinem Kobal, son dizileriyle büyük hayal kırıklığı yaşadı. Ama telafisini de aşk hayatında fazlasıyla gördü!

Evli Mutlu Çocuklu

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu

Star oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'yla büyük aşk yaşayan Sinem Kobal, 2016'da Cunda'da dünyaevine girdi. Mutlulukları ve aşklarıyla örnek gösterilen çift, yeni neslin Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ı olacak gibi görünüyor! Kızları Lalin'in de aralarına katılmasıyla mutlulukları katmerlenen çift, pandemi döneminde sessizliğe büründü. Etliye sütlüye karışmadan yaşamaya çalışan ikili, son yaşananlar karşısında sessiz kalamadı.

Skandal Konuşmaya Tepki Gösterdi

Günlerdir devam eden orman yangınları ve dört bir yandan gelen kadın cinayeti haberleri derken, kimsede tat tuz kalmadı. Yaşananlara çok üzülen Sinem Kobal da farkındalık yaratmak ve yardım kampanyalarına destek olmak için özellikle de sosyal medya profillerinde elinden geleni yaptı. Eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun söylediğine göre canı o kadar sıkıldı ki, sütünün kesilmesinden endişe ettiler. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, mülteci kadınlar hakkında bir programda yapılan skandal açıklamalar Sinem Kobal'ı iyiden iyiye çıldırttı!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Sinem Kobal story

"Ege'de Son Ses" kanalında radyo programı yapan Murat Karakaş, mülteci kadınlara yönelik cinsiyetçi ve aşağılayıcı söylemleriyle bir skandala neden oldu. Afgan değil Ukraynalı mülteci kadınların gelmesini tercih edeceğini gülerek anlatan sunucu, görenleri dehşete düşürdü. Sinem Kobal da bu görüntülere sessiz kalamadı: "Bıktık sizin bu zihniyetinizden, kahkahalarla kadına şiddetinizden. Gülmüyoruz!"