Odeabank tüm müşterileri için bir ayrıcalık olanağı daha sunuyor. Ayrıcalıklı kartınızı alın, 50 TL iade hakkınızı kazanın!

Odeabank, bankacılık alanında ayrıcalıklı işler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda müşterilerine sunmuş olduğu fırsatlardan birisi de Ayrıcalıklı Kart’tan geliyor. Ayrıcalıklı Kart sahibi Odeabank müşterileri, kartla yapmış oldukları alışverişlerinden nakit iade almalarının yanı sıra, ayrıca indirimli uçak bileti ve tıbbi asistanlık gibi hizmetlere de ulaşım sağlıyorlar. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok seçeneğe sahip olan Odeabank Ayrıcalıklı Kart’a dair bilmeniz gerekenler ve işte detaylar…

Odeabank Ayrıcalıklı Kart ve Ayrıcalıkları

odea 13

Odeabank’ın müşterilerine sunmuş olduğu Ayrıcalıklı Kart, World Elite Mastercard özelliği ile dünyanın her yerinde ve ihtiyacınız olan her zaman diliminde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenize yardımcı olur. Nerede olursanız olun ve ne zaman kullanırsanız kullanın, bankanızın size sunmuş olduğu bu ayrıcalığı hissedecek ve ihtiyaçlarınıza kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz. Bunun için Odeabank Ayrıcalıklı Müşteri Hattı olan 0212 275 84 44’ü arayabilir ya da size en yakın Odeabank şubesini ziyaret edebilirsiniz.  

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Odeabank Ayrıcalıklı Kartın Ayrıcalıkları Nelerdir?

od 13

Öncelikle Odeabank Ayrıcalıklı Kart ile internet üzerinden tüm sektörlerden gerçekleştireceğiniz e–ticaret harcamalarınız için ve toplamda 50 TL iade kazanma hakkına sahip olurusunuz. Bunun için bankanın oluşturmuş olduğu kampanya detayları ise şu şekilde:

  • Ayrıcalıklı Kart kampanyasından yalnızca Ayrıcalıklı Kart sahipleri yararlanabilir.
  • Harcamalarınız hangi sektörden ve hangi harcama tutarında olursa olsun yapacağınız e-ticaret harcamalarınızın ’u tarafınıza iade edilir.
  • Bir müşteri Ayrıcalıklı Kart kampanyasından birden fazla kere yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında toplamda en fazla 50 TL iade alabilir.
  • Söz konusu 50 TL tutarındaki iade, işlem yapıldıktan sonra takip eden ayın 5’inde hesap ekstresine yansır. Ancak kazanmış olduğunuz iadenin yansıtılması için ilgili asıl kart, sanal kart ya da ek kartınızın açık ve geçerli bir kart olması gerekir​.
  • İnternetten gerçekleştirmiş olduğunuz peşin ya da taksitli alışverişleriniz kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya dahil olmayan unsurlar: Mail order ve telephone order işlemler kampanyaya dahil değildir. Bunun yanı sıra nakit avans, bireysel emeklilik ödemesi, SGK prim ödemeleri, vergi ve fatura ödeme işlemleri de kampanya kapsamında bulunmuyor.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; asıl kart, sanal kart ve ek kartlardır. Asıl kart, sanal kart ve ek kartlarınızla yapmış olduğunuz ilgili toplam harcamalar üzerinden indirim yansıtılır.
  • Odea Bank A.Ş. , Ayrıcalıklı Kart’a ilişkin kampanyayı bitirmeye ya da kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme yetkisine sahiptir.