Alışveriş severlere büyük müjde: Odeabank, yaptığınız alışveriş ücretlerini iade ediyor; size de daha çok alışveriş yapmak kalıyor!

Günümüzde herkes bankacılık ürünlerinin en az bir tanesini kullanıyor. Bu ürünler arasında ise en çok tercih edilenler krediler ve kredi kartları oluyor. Bunun sebebi ise özellikle son günlerde daha da kötüye giden ekonomik durum olarak değerlendiriliyor. Şartlar böyle olunca vatandaş birikim yapamıyor. Acil ihtiyaçlarını karşılamak için de ne yazık ki borçlanmak zorunda kalıyor.

Bankacılık ürünlerine talebin artışı, bankalar arasındaki rekabeti kızıştırıyor. Hal böyle olunca, her banka diğerlerinden bir adım öne geçmek için kredi, kredi kartı ve mevduat hesabı gibi ürünlerde türlü kampanyalar düzenliyor. O bankaların başında da Odeabank geliyor.

Odeabank Kredi Kartı Harcamalarınızı İade Ediyor!

odeabank

Odeabank, bu güne kadar görülmemiş bir kampanya ile alışveriş severlerin dikkatini çekiyor. Bu kampanya kapsamında Odeabank, Ayrıcalıklı Kart’ınızla internet üzerinden tüm sektörlerden yapacağınız e-ticaret harcamalarınıza %10, toplamda 50 TL iade imkanı sunuyor. Başka bir deyişle bu kart ile internetten yapacağınız alışverişlerin %10'u, toplamda 50 TL'yi aşmayacak şekilde size iade ediliyor. Bu da size, yeni bir alışveriş heyecanına atılma fırsatı veriyor.

Odeabank'ın sunduğu iade kampanyası müşteri bazlı düzenleniyor ve her müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanarak, en fazla 50 TL iade alabiliyor. İade, işlem yapıldıktan sonra takip eden ayın 5’inde hesap ekstresine yansıyor. Kazanılan iadenin yansıtılması için ilgili asıl kart, sanal kart ve ek kartın açık, geçerli bir kart olması gerekiyor.

İnternetten Yapılan Tüm Alışverişlerden Anında İade Hakkı Kazanılıyor!

ODEABANK-3

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İnternetten yapılan peşin veya taksitli alışveriş işlemleri kampanyaya dahil edilirken; mail order ve telephone order yöntemleriyle yapılan işlemler kampanya kapsamında sayılmıyor. Nakit avans, bireysel emeklilik ödemesi, SGK prim ödemeleri, vergi ve fatura ödeme gibi işlemlerden iade hakkı kazanılamıyor.

Asıl kart, ek kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Bu kartlarla yapılan toplam harcama üzerinden iade yansıtılıyor. Ancak iade işlemi yalnızca asıl kart üzerinden gerçekleştiriliyor. Bir başka deyişle iade edilen harcama tutarları asıl karta tanımlanıyor. Odeabank'ın sunduğu bu kampanya sayesinden alışveriş yapanlar parasını geri alıyor ve yeni alışverişlerde kullanıyor; Alışveriş tutkunları için alışveriş keyfi daha da uzun sürüyor!