Odeabank'ın bu kampanyasını duyan binlerce müşteri, şimdiden büyük bir talep gösterdi.

Odeabank, ülkemizde binlerce vatandaş tarafından tercih edilen bir banka. Müşterilerinin güvenini kazanmak için büyük emek gösteren Odeabank, bu süreçte onlarca farklı fırsat sunarak yüzleri güldürmeyi başarıyor. Şimdilerde en yeni kampanyalarından birini duyuran Odeabank, belirli bazı şartları yerine getiren müşterilerine aylık 50 TL ödeme yapıyor. Bu fırsatı duyan vatandaşlar, Odeabank şubelerine koşuyorlar. Sizin de bu fırsatı duyduğunuzda hemen harekete geçeceğinize eminiz. İşte o büyük fırsat!

İşte Bu Kadar Kolay!

ODEABANK-3

Kredi kartı kullanımı, yaşadığımız dönemde almış başını gitmiş durumda. Kart kullanımı böylesine artmışken, vatandaşlar her defasında kendileri için ayrıcalıklı olacak ve iyi fırsatlar sunacak bir kart istiyorlar. Eğer siz de böyle bir isteğe sahipseniz şimdi en doğru yerdesiniz. Odeabank'ın bitmek bilmeyen avantajlara sahip Ayrıcalıklı Kart'ı tam da size göre. Ayrıcalıklı Kart, Odeabank müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Bunlardan en önemlilerinden biri Ayrıcalıklı Kart'ın e-ticaret alışveriş kampanyası.

odeabank

Ayrıcalıklı Kart'a sahip müşteriler, bu kartı her yerde kullanabiliyorlar. İnternet alışverişine teşvik oluşturmak isteyen Odeabank, müşterilerine e-ticaret alışverişlerinde kullanılan paradan 50 TL iade ederek görenleri şaşırtıyor. Her ay 50 TL iade kampanyası sunan Odeabank; bu kampanyası ile hem internet alışverişlerine teşvik sağlıyor hem kredi kartı kullanımını aktifleştiriyor hem de müşterilerinin kazançlı çıkmasını sağlıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Detayları Sizler İçin Sıraladık!

odeabank13

Odeabank'ın bu oldukça avantajlı kredisinden yararlanabilmek için bazı detayları bilmek gerekiyor. Öncelikle Odeabank'ın 50 TL iade kampanyasından sadece Ayrıcalıklı Kart sahibi müşteriler yararlanabiliyor. E-ticaret alışverişlerinde kullanılan karcamaların 'u gibi bir tutar müşterilere geri ödeme şeklinde gönderilebiliyor. Bununla birlikte Odeabank müşterileri bu kampanyadan birden fazla kez yararlanabiliyorlar. Bu haber müşterileri sevindirirken fırsatlar bununla da sınırlı kalmıyor. İnternet üzerinden peşin ya da taksitli yapılan alışverişlerde yine bu kampanyadan yararlanılabiliniyor. 

Eğer bu kampanyaya rağmen Ayrıcalıklı Kart sahibi değilseniz internet üzerinden ya da Odeabank şubelerine giderek Odeabank Ayrıcalıklı Kart sahibi olabilirsiniz. 50 TL iade eden bu kampanyadan yararlanabilmek içinse Odeabank resmi internet sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da Odeabank müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.