Farklı bankalara olan borçlar artık günümüzde birçok kişinin ortak finansal problemlerinin başında geliyor. Ancak kredilerin farklı bankalarda olması bir süre sonra kredi taksitlerinin takibini de zorlaştırıyor. Bu durumda ortaya çıkabilecek sorunlar ise hiç istenmeyen durumlara neden olabiliyor. Örneği herhangi bir taksitin unutulması durumunda anında gecikme faizi uygulanmaya başlanıyor. Bunun yanı sıra sürenin uzaması ya da farklı taksitlerin de unutulması sonucunda ise icra takibi dahil başlayabilir. Tüm bunların yaşanmaması için farklı bankalarda bulunan kredi ve borçlarınızı borç transfer kredisi ile tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. İşte bazı bankaların borç transfer kredilerine ilişkin detaylar!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank Borç Transfer Kredisi

Farklı bankalarda bulunan kredi borçlarınızı tek bir çatı altında birleştirmek için değerlendirebileceğiniz borç transfer kredisi türlerinden birisi Akbank’a ait. Akbank’ın Taksitli Borç Transfer Kredisi adı altında sunmuş olduğu kredi seçeneği için belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 1,63. Bu koşullarda Akbank’tan 12 ay vade ile çekeceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki borç transfer kredisi için ödenecek olan aylık tutar 947,78 TL TL’dir.

QNB Finansbank

Farklı bankalarda biriken borçlarınızdan kurtulmak için başvurabileceğiniz adreslerden birisi de QNB Finansbank. Kredi borçlarınızı QNB Finansbank’ta Borç Transferi Kredisi sayesinde tek çatı altında toplayarak borç yükünüzü azaltabilir bununla birlikte başka bankalara ücretsiz EFT imkanı da kazanabilirsiniz. Bankanın tüm bu olanaklar için belirlemiş olduğu 12 ay vadeli Borç Transfer Kredisi’nin faiz oranı ise yüzde 1,74. Bu koşullarda çekeceğiniz örneğin 10.000 TL kredi için ödeyeceğiniz toplam tutar 11.469,46 TL olurken aylık taksitleriniz ise 955,79TL olarak belirlenir.

Garanti Bankası Borç Transfer Kredisi

Farklı bankalarda bulunan kredi borçlarınızı kapatmak ve tek çatı altında toplamak için uygun koşullarda bir borç transfer kredisi de Garanti BBVA'da. 36 aya varan vadelerle alabileceğiniz kredinizi Garanti BBVA şubesine giderek ya da 444 0 335 nolu numarayı arayarak çekebilirsiniz. 12 ay vade ile çekebileceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki borç transfer kredisi için yüzde 2,55 faiz oranı üzerinden toplamda ödeyeceğiniz tutar 17.386,87 TL iken aylık taksitleriniz 602,46 TL olarak belirlenir.

TEB Borç Transfer Kredisi

Borç transfer kredisi alabileceğiniz bir diğer banka da TEB. Bankadan 1,64 faiz oranından çekeceğiniz 10.000 TL tutarındaki kredi için 12 ay vadede ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 948,50 TL'dir.