Sokak ortasında yaşanan dehşete kameralar işte böyle şahit oldu.

Geçtiğimiz günlerde Bursa'da akılalmaz bir olay yaşandı. Aralarında para husumeti olan iki arkadaş, birbirleriyle tartışmaya girdikten sonra olay ciddileşti ve silah çekildi. Görenleri şoke eden bu olayda vurulan şahıs hastaneye kaldırılırken, kaçan zanlı için son hızda arama çalışmaları sürüyor.

Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz! Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz!

Sokak Ortasında Yaşanan Dehşet Verici Olay!

kavga-1

2 Ekim 2021 tarihinde Bursa Osmangazi'nin Panayır Mahallesi'nde görenleri şaşırtan bir olay yaşandı. Aralarında husumet olduğu bilinen R.D. ve E.A. sokak ortasında karşılaştı ve aralarında bir tartışma yaşandı. İlerleyen dakikalarda tartışma iyice kızıştı ve kontrol edilemez bir hale geldi. R.D. hızlı bir şekilde ortamı terk etmek için harekete geçse de E.A. tarafından takip edildi ve E.A.'nın çektiği silahla bacağından vuruldu. Çevredekileri hayrete düşüren bu olayın ardından R.D.'nin etrafındaki insanlar sağlık ekiplerine haber verdi. Suç mahaline gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan R.D.'nin tedavisi hala sürüyor. Arkadaşını silahla vurduktan sonra panikleyen ve direkt olarak kaçan E.A. ise aranıyor.

Olay Etraftaki Güvenlik Kameralarına İşte Böyle Yansıdı!

sokak ortası

Sokak ortasında yaşanan bu olaya hem çevredeki kişiler hem de güvenlik kameraları şahitlik etti. Polis ekipleri olayı araştırmak için harekete geçtiklerinde suç mahalindeki iş yerinin güvenlik kameraları görüntülerini izlediler ve olay anına tanıklık ettiler. Bacağından vurulduktan sonra yeri yığılan ve sürünerek kaçmaya çalışan R.D. olay yerinden gitmeye çalışırken E.A.'nın panikleyerek ortamdan hızlıca uzaklaşması ve kaçması dikkat çekti. R.D., kaldırıldığı hastanede tedavi görmeye devam ediyor. Durumu hakkında bilgi verilmeyen R.D.'nin hastaneden çıktıktan sonra E.A. ile aralarındaki husumet hakkında ve olay anı hakkında detaylı bir bilgi vermesi bekleniyor.

Polis ekipleri zanlı E.A.'yı yakalayabilmek için harekete geçti ve büyük bir çaba ile arama işlemleri sürüyor.